Закарпатця, що ухилився від призову, "заблукавши" дорогою до військової частини, засудили до 4 років за ґратами

Замість «умовного» покарання закарпатець, який ухилявся від призову на військову службу, відбуватиме реальний термін за ґратами (ст. 336 КК України).

Закарпатця, що ухилився від призову, "заблукавши" дорогою до військової частини, засудили до 4 років за ґратами

Закарпатський апеляційний суд скасував вирок суду першої інстанції в частині призначення покарання та прийняв рішення засудити чоловіка до 4 років позбавлення волі.

Раніше Хустський районний суд призначив 40-річному жителю с. Сокирниця покарання у виді 4 років ув’язнення зі встановленням іспитового строку на 3 роки.

Встановлено, що чоловік незадовго після початку повномасштабного вторгнення прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Від проходження медичного огляду письмово відмовився. Згодом, під час переїзду групи військовозобов’язаних до військової частини, скористався технічною зупинкою та втік у невідомому напрямку.

Як розповів сам засуджений, це трапилося тоді, коли під час зупинки на території Львівщини він відійшов у пошуках магазину та заблукав. Після цього він вийшов за межі населеного пункту, перейшов річку та пройшов одне село перед тим, як його знайшли. При цьому інші військовозобов’язані підтвердили, що групу повідомили про заборону відлучатися без супроводу. 

Зауважимо, що раніше житель Хустщини вже притягався до кримінальної відповідальності. Наразі вирок щодо нього набрав законної сили.

29 червня 2023р.

Теги: призов, частина, ухилянт

НОВИНИ: Кримінал

11:55
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
» Всі новини