До 12 років тюрми засуджено колаборантку з Закарпаття, яка організувала інформкампанію з виправдовування війни

Йдеться про уродженку м.Хуст, прокремлівську блогерку Тетяну Поп.

До 12 років тюрми засуджено колаборантку з Закарпаття, яка організувала інформкампанію з виправдовування війни

У 2019 році ворожа поплічниця переїхала до Москви, де й розпочала активно просувати у публічному просторі антидержавні проросійські наративи. 

Тетяна Поп добровільно вступила до так званого «міжнародного громадського руху», члени якого активно відвідують тимчасово окуповані території та просувають «русскій мір».

На цій «посаді» колаборантка розпочала публічно поширювати кремлівські гасла на підтримку загарбників і виправдання їхніх злочинів. Для цього створила низку інформаційних платформ.

Фігурантку оголошено у міждержавний розшук. Вона переховується від суду на території рф. 

Рішенням Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області зловмисницю визнано винною у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 436-2 та ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України і призначено покарання у вигляді дванадцяти років позбавлення волі.

Вирок набув законної сили.

Оперативні та слідчі дії проводилися Управлінням Служби безпеки України у Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі УСБУ в Закарпатській області.

16 червня 2023р.

Теги: колаборантка, тюрма

Коментарі

Стопвойна 19.06.2023 / 11:04:22
Як мож виправдовувати війну, як то?!

шкет чепкий 18.06.2023 / 20:11:56
Ау СБУ! Жопопартійці і екс-регіонали спокійнісінько засідають і в міській і в обласній радах. На шістнадцятому місяці війни все ще не на часі ?

НОВИНИ: Кримінал

12:18
Ужгородець в гаражі налагодив "професійне" виробництво сигарет Фото новина
10:13
В Ужгороді п'яний водій Daewoo в'їхав в BMW Фото новина
18:46
/ 10
Полонина Рівна і новий прокурор Закарпаття
20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 3
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
» Всі новини