У затриманого у Великому Березному подружжя наркоторговців виявили метамфетамін та боєприпаси (ФОТО, ВІДЕО)

В ході проведення оперативних заходів співробітники відділення поліції у смт. Великий Березний встановили, що 37-річний місцевий житель та його дружина причетні до збуту метамфетаміну на території Ужгородського району.

У затриманого у Великому Березному подружжя наркоторговців виявили метамфетамін та боєприпаси (ФОТО, ВІДЕО)

Завдяки проведеній роботі оперативникам вдалося затримати подружжя наркоторговців одразу після чергового збуту. У помешканні підозрюваних правоохоронці провели обшук, під час якого службова собака Кінологічного центру поліції Закарпаття знайшла усі сховки з наркотиками.

Крім цього, працівники поліції виявили та вилучили у будинку чотири гранати, кастет та майже сотню бойових патронів. Загалом правоохоронці відправили на експертизу боєприпаси та три види медичних рецептурних препаратів, а також 25 згортків з білою порошкоподібною речовиною, схожою на метамфетамін. Також вилучено гроші, отримані за збут заборонених речовин, у сумі 16 тисяч гривень та 250 євро.

У справі, за процесуального керівництва Великоберезнянського відділу Ужгородської окружної прокуратури, було проведено оперативні закупки, які також підтверджують злочинну діяльність подружжя. Чоловіка та жінку затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

У поліції відкрито два кримінальні провадження: за ч. 2 ст. 307, тобто Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, та за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до десяти років з конфіскацією майна. Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

15 червня 2023р.

Теги: подружжя, наркоторговці, метамфетамін, боєприпаси

Коментарі

Вова 25.12.2025 / 19:06:08


П****ц


НОВИНИ: Кримінал

15:25
/ 3
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 3
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
» Всі новини