Реклама B3

Посадовці закарпатського ВАТ техніку продали, а кошти — привласнили

Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Закарпатській області за матеріалами працівників відділення оперативних заходів із скорочення податкового боргу Ужгородського МВ податкової міліції порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 191 ч. 3 КК України щодо голови правління мукачівського ВАТ "А" та працівниці товариства.

Сфера діяльності товариства – агропромисловий комплекс, рослинництво, облаштування ландшафту.
27 березня 2008 р. Мукачівська ОДПІ направила до Ужгородського МВ податкової міліції матеріали перевірки наявності майна ВАТ, що перебуває в податковій заставі. Описані складські приміщення, трактори, екскаватори-навантажувачі, причепи тракторні і т.ін.
Встановлено, що у лютому 2006 р. та липні 2007 р. головою правління ВАТ та працівницею товариства подавалися заяви до інспекції Державного технічного нагляду Закарпатської облдержадміністрації на зняття з обліку транспортних засобів, які перебували у податковій заставі: екскаватора-навантажувача ПЄА, двох тракторів та тракторного причепа. Вказані транспортні засоби були реалізовані головою правління товариства на Українській товарній біржі, а отримані кошти ним привласнені.
Сума податкового боргу ВАТ "А" станом на 9 квітня 2008 р. становить 117 тис. 570 грн. Дозвіл на самостійну реалізацію товариством майна, що перебувало в податковій заставі, Мукачівською ОДПІ не надавався.

За матеріалами УПМ ДПА в Закарпатській області
05 червня 2008р.

Теги:

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:06
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 1
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 10
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
» Всі новини