Під час благодійного забігу в Ужгороді зібрали 17 тис. грн (ФОТО)

17 тисяч гривень зібрали сьогодні під час благодійного забігу в Ужгороді на реабілітаційну бігову доріжку для вихованців Свалявського обласного будинку дитини.

Під час благодійного забігу в Ужгороді зібрали 17 тис. грн (ФОТО)

Там зараз виховуються та навчаються більше восьми десятків дітей, позбавлених батьківського піклування – це діти із Закарпаття та областей, де ведуться активні бойові дії, серед них – й евакуйовані діти із сиротинця на Київщині.

Перед початком забігу фітнес-тренер, засновник фітнес-студії «Power studio» Юрій Теличко провів розминку. Також підтримали захід, за що їм щира подяка, торгова марка «Крайна», представники Товариства Червоного Хреста. 

Співорганізатори забігу до Дня захисту дітей – управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, Uzhhorod Running Club та волонтеріат Ужгородського національного університету.

Учасники, а це їх було 84, бігли різні дистанції: 500 метрів – діти, 2 і 6 кілометри – дорослі. Усі отримали медалі від управління у справах культури, молоді та спорту міської ради. Начальниця управління Алла Чернобук подякувала кожному, хто долучився до благородної справи і своїми внесками наблизив реалізацію благодійного проєкту для Свалявського будинку дитини.

27 травня 2023р.

Теги: забіг

Коментарі

брехач борець вадим 28.05.2023 / 01:42:34
Таку суму роздають кожному депутату за потрібне голосування на сесії міськради. Правда, вітальки очкастенькі в другому ряду ?

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини