Обласну фтизіатрію в Ужгороді за 3,6 млн засекречено утеплить фірма, посадовці якої внесені до Реєстру корупціонерів

Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр» Закарпатської обласної ради без використання електронної системи 4 травня уклав договір за договірною ціною з ПП «Беркут» на 3,6 млн грн.

Обласну фтизіатрію в Ужгороді за 3,6 млн засекречено утеплить фірма, посадовці якої внесені до Реєстру корупціонерів

Інформацію про закупівлю розмістили у системі Прозорро 4 травня.

Згідно із умовами договору ПП «Беркут» у травні-липні планує провести капітальний ремонт по заходах енергозбереження головного корпусу обласного клінічного фтизіопульмонологічного лікувально–діагностичного центру за адресою вул. Нахімова, 4 у м. Ужгороді.

Жодної додаткової інформації щодо параметрів корпусу, об’ємів робіт, а також конкретики стосовно заходів енергозбереження замовник на сторінці закупівлі не вказав. Із підписаного договору стає відомо лише, що підрядник проведе демонтажні роботи; щось зробить із гратами, дверима та відмосткою; а також проведе зовнішнє опорядження фасаду.

ПП «Беркут» із статутним капіталом 1000 грн зареєстроване у приватному будинку у с. Ільниця Хустського району. Засновник та кінцевий берефіціар – Галина Липчий. Уповноважена особа компанії – Василь Липчий.

У листопаді 2012 року Василь Липчий як директор ПП «Беркут» на підставі рішення Іршавського районного суду від 17.02.2012 року за зловживання службовим становищем, заволодіння чужим майном у великих розмірах, підробку документів та відмивання коштів внесений до Реєстру корупціонерів під номером «48721».

Галина Липчий і Василь Липчий як посадові особи ПП «Беркут» мають або мали статуси «обвинуваченого» чи «підозрюваного» у ряді корупційних кримінальних правопорушень, пов’язаних із заволодінням бюджетними коштами Тур`я-Реметівської сільської ради, Ільницької сільської ради і Баранинської сільської ради.

Олена Мудра

24 травня 2023р.

Теги: фтизіатрія, утеплення, беркут, Липчий, корупціонер

Коментарі

Соломоново 25.05.2023 / 06:07:32
Так у Соломонові головиха сільради боячись кримінальної відповідальності сама добудувала 2 об' єкти. В Т.Реметах село скинуло гроші захищаючи Інженера технагляду-односельчанина і добудували цнап.

правда 25.05.2023 / 05:55:38
скрип близький родич галини липчей

правда 25.05.2023 / 05:45:06
василь липчей занижує пропозицію бере матеріали у підприємців за які не розраховується потім на половині кидає роботу каже дав відкат начальству і грошей немає

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини