На обʼїзній Мукачева патрульні виявили "безправного" водія "під кайфом" з наркотиками в гаманці (ФОТО)

У п'ятницю, 19 травня, близько 21-ї години, на обʼїзній Мукачева патрульні виявили водія, який, рухаючись на авто Geely, порушив правила дорожнього руху.

На обʼїзній Мукачева патрульні виявили "безправного" водія "під кайфом" з наркотиками в гаманці (ФОТО)

Під час перевірки документів, виявилось, що керманич обмежений у праві керування, а під час поверхневої перевірки поліцейські виявили у гаманці 40-річного чоловіка 2 згортки фольги з білою порошкоподібною речовиною, зовні схожою на наркотичну.

Крім того, охоронці порядку помітили у водія явні ознаки наркотичного сп'яніння, тому йому запропонували пройти огляд у медзакладі. Проте водій відмовився.

На порушника склали адмінматеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані спʼяніння), ч. 1 ст. 122 (Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху), ч. 3 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) КУпАП.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування подальших обставин події, адже у діях водія вбачаються ознаки кримінального правопорушення, інформує патрульна поліція Закарпатської області.

21 травня 2023р.

Теги: наркотик, водій, сп'яніння, Мукачево

НОВИНИ: Кримінал

13:00
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
» Всі новини