Прикордонники подали судовий позов про захист ділової репутації через звинувачення у вбивстві ведмедиці

Сьогодні Чопський прикордонний загін надіслав на адресу Великоберезнянського районного суду позовну заяву про захист ділової репутації юридичної особи.

Прикордонники подали судовий позов про захист ділової репутації через звинувачення у вбивстві ведмедиці

Відповідачами у справі визначено безпосередньо Ужанський національний природний парк та начальника відділу державної охорони природно-заповідного фонду цього парку Владислава Каменцу.

Останній 1 травня цього року розповсюдив у соцмережі Фейсбук допис, у якому фактично звинуватив прикордонників в організації незаконного полювання та вбивстві дикої тварини. Посадовець стверджував, що, нібито, військовослужбовці Чопського прикордонного загону, які фактично проходять строкову військову службу у відділенні «Кам’яниця», в результаті незаконного полювання знищили ведмедицю, яку разом з ведмежатами помічали в районі населеного пункту Стужиця. Того ж дня аналогічні звинувачення були викладені на офіційній сторінці у соцмережі Фейсбук Ужанського національного природного парку.

Як повідомили Закарпаття онлайн у пресслужі Чопського прикордонного загону, посадовця того ж дня було запрошено до прикордонного підрозділу та надано можливість ознайомитися з висновком комісії, яка підтвердила смерть тварини внаслідок природних причин. До того ж, як було зазначено в акті за результатами обстеження, знайдене прикордонниками тіло тварини належало самцеві, а не самиці ведмедя.

Всупереч цьому пан Каменца продовжував безпідставно звинувачувати прикордонників, поширюючи свої домисли та припущення у соцмережах та коментарях для ЗМІ. Тепер за ці дії йому та юридичній особі «Ужанський національний природний парк» доведеться відповідати у судовому порядку, зазначають у пресслужбі.

 
09 травня 2023р.

Теги: прикордонники, позов, вбивство, ведмедиця

Коментарі

Варош 11.05.2023 / 21:25:18
https://zakarpattya.net.ua/News/160014-Lis-navzamin-vyrubanoho-u-prykordonnii-smuzi-na-Zakarpatti-ATOvtsi-khochut-pochaty-zakladaty-naprykintsi-veresnia. https://zakarpattya.net.ua/News/155170-Chopski-prykordonnyky-dozvolyly-slovatskym-pidpryiemtsiam-narubaty-lisu-u-prykordonnii-smuzi-na-20-mln-hrn-FOTO. https://zakarpattya.net.ua/News/155152-Lis-na-12-mln-hrn-u-prykordonnii-smuzi-na-Zakarpatti-rubavsia-z-vidoma-prykordonnykiv-%E2%80%93-lisivnyky..
А чому недають до суду за такі наклепи?

адвокат 11.05.2023 / 08:36:13
Все вірно. Молодці прикордонники.
Якщо шановні пани обливаєте когось помиями, не маючи достовірних доказів їх неправомірних дій, то відповідайте.
Тепер справа за судом.
Алн мені цікаво коли обласна прокуратура почне скажитися в суд на заяви що вони хабарники та злодії? Чи все що пишеться в коментарях неправда?
Якщо ці факти що позорять прокуратуру як інституцію, не є правдою, то хай керівництво облпрокуратури реагує як відреагували прикордонники, через судові позови.
А якщо все правда про хабарі, кришування наркоти, будьте добпрі нести відповідальність, бо в державі йде війна, а всякого роду під....я жирує краде, кришує та обдирає закарпатців.
А до сайту Закарпаття онлайн прохання, відсилайте усі коментарі і такого роду статті в Офіс Генерального прокурора, бо тут на місці видно не буде ряду, а в Авдієві конюшні треба чистити, щоби не позорили все Закарпаття.

True 10.05.2023 / 16:33:45
Згідно частини першої статті третьої Конституції України людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Пленум Верховного Суду України в постанові від 27 лютого 2009 року № 1 «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» вказав, що праву на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань відповідає обов’язок не поширювати про особу недостовірну інформацію та таку, що ганьбить її гідність, честь чи ділову репутацію.

Прокурору 10.05.2023 / 07:12:15
Коли буде розігнане кубло вимагачів і корупціонерів з Ужгородської окружної прокуратури разом з поплічниками Коптівим та Косейом????

Нiк 10.05.2023 / 07:03:36
В прокуратурi кришуть злочиннiсть!

Обласному "прокурору" 09.05.2023 / 20:37:22
Коли прокуратура почне захищати свою репутацію і публічно прояснить ситуацію із затриманням працівників прокуратури на хабарі у 100 000 дол за кришування наркоти?

Pes 09.05.2023 / 17:31:52
Прикордонники думали же то переодіті ухилянти

НОВИНИ: Кримінал

15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусід Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 27
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 3
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
18:23
На Закарпатті під час перевірки авто патрульні знайшли у водія наркотики Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
» Всі новини