Ставненська сільрада заплатить ФОПу за дрова для шкіл втричі дорожче, ніж продають деякі держлісгоспи Закарпатської області

Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради Закарпатської області 28 березня уклав договір з ФОПом Віктором Минда щодо закупівлі деревини на 2,37 млн грн.

Ставненська сільрада заплатить ФОПу за дрова для шкіл втричі дорожче, ніж продають деякі держлісгоспи Закарпатської області

Про це повідомляється в системі Прозорро.

Згідно з умовами договору, до кінця 2023 року підприємець Минда поставить у заклади середньої освіти Ставненської сільської громади 1250 куб м деревини дров’яної непромислового використання (дров) по ціні 1900 грн за 1 куб м. У кінці 2022 р. ФОП Минда продавав дрова Ставненській сільській раді та її структурам дешевше – по 1800 грн та 1818 грн за 1 куб м.

Свалявська та Міжгірська філії спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», які беруть участь у держзакупівлях, продають дрова значно дешевше. Філія «Свалявське лісове господарство» постачатиме дрова паливні на замовлення відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Нижньоворітської сільради по 955 грн за 1 куб м твердих порід і по 545 грн за 1 куб м хвойних (в 3,5 рази дешевше від замовлення Ставненської сільської ради). Для Нижньоворітського ліцею дрова паливні твердолистяних порід від того ж держлісгоспу будуть по 1146 грн за 1 м куб, а для відділу освіті, молоді та спорту, культури і туризму Керецьківської сільради та «Обласного будинку дитини» Закарпатської облради – по 1566 грн за 1 м куб.

Філія «Міжгірське Лісове господарство» постачатиме дрова хвойних порід для КП «Міжгірське виробниче управління житлово-комунального господарства» Міжгірської селищної ради по 975 грн за 1 м куб.

У той же час філія «Ужгородське лісове господарство» продає деревину дров’яну твердолистяних порід (дрова) для «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Тур’є-Реметівської сільської ради та для відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Великоберезнянської селищної ради по 2000 грн за 1 м куб.

 

Олена Мудра

05 травня 2023р.

Теги: дрова

НОВИНИ: Соціо

13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 3
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
02:12
/ 1
Школярі Мукачева передали військовим 4 системи Starlink Фото новина
20:59
/ 32
В Ужгороді представили книжку про "апостола Закарпаття", ченця-василіянина Павла Мадяра Фото новина
17:58
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Івана Магули з Дубового Фото новина
16:05
/ 1
У суботу в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Бодячуком Фото новина
11:14
У середу ПП "Косино", що на кордоні з угорщиною, кілька годин не працюватиме
00:55
/ 7
Екоспільноти закликають закарпатців підписати петицію з вимогою до Президента ветувати "рейдерський" закон №12089 "про добросовісного набувача земель"
17:15
Новим очільником Чопського прикордонного загону призначено Сергія Новака Фото новина
16:30
/ 1
Реабілітаційний центр для військових "4.5.0. Recovery Center" на Закарпатті збудують завдяки співпраці МОЗ та Світового банку – Ляшко
00:20
/ 3
Як письменникам оголошували партійні догани
20:20
/ 1
"На щиті". Підтверджено загибель два роки тому Михайла Вийкая з Тур'я Пасіки на Ужгородщині Фото новина
19:41
/ 1
На Харківщині поліг Станіслав Любка з Олешника Виноградівської громади Фото новина
17:58
/ 3
На війні з росією поліг Володимир Молнар ("Архітектор") з Хустської громади Фото новина
17:19
/ 5
У реанімації в Тернополі обірвалося життя головного сержанта Володимира Копича з Великого Бичкова на Рахівщині Фото новина
16:37
У вівторок у пункті пропуску "Косино", що на кордоні з угорщиною, на кілька годин призупинять митний контроль
16:28
У закарпатському Пенсійному фонді запрацювала безкоштовна "гаряча лінія"
09:38
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" обмежать рух вантажівок через ремонт
11:25
/ 1
У понеділок у Тячеві прощатимуться з Денисом Хватовим, що помер на війні з росією Фото новина
11:19
В Ужгороді офіційно відзначили 86-ту річницю проголошення Карпатської України Фото новина
18:59
/ 1
Цьогоріч на Закарпатті за 2 млн 385 тис. грн з обласного бюджету профінансують соціальні проєкти 22-х громадських і благодійних організацій
18:39
/ 2
У 2024-му на Закарпатті прийнято в експлуатацію житла на 27,8% більше, ніж у 2023-му
» Всі новини