Загалом, у водне середовище випущено 2 081 екземпляра особливо цінного для гірських річок виду водних біоресурсів. Середня вага рибопосадкового матеріалу становила 3 грама.
Роботи з відтворення здійснювались за рахунок компенсаційних коштів підприємств, які здійснюють роботи на землях водного фонду. Зариблювати водойми цінними представниками іхтіофауни необхідно для відновлення рибогосподарського потенціалу та підтримання сталих запасів риби у водоймах.
Вселення здійснювалось за участі Комісії, до якої долучились безпосередньо виконавці відтворення, представники Стеблівського та Сокирницького старостинських округів і Держекоінспекція. Також, відповідно до нового Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання, вперше в даній акції взяв участь представник Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.
Павло. 03.05.2025 / 12:15:19
Нажаль ця форель вся загине,тому вона і називається струмкова,на фото ми бачимо р.Тиса.Літом вода в річці прогрівається,і в цієї риби вижити нульові.Це в черговий раз показує наше марнотрацтво.Дуже шкода рибу,тому що це дуже важлива справа.