Зважаючи на широкий розголос, якого набула публікація фото людей у формі, зокрема, і з шевроном Держпржикордонслужби поруч із трупом ведмедя, керівництвом Чопського прикордонного загону вжито заходів з перевірки викладеної у соцмережах інформації та обставин події.
Як повідомляють у Західному регіональному управлінні ДПСУ, наразі встановлено, на початку квітня цього року на ділянці прикордонного підрозділу «Кам’яниця» Чопського загону прикордонний наряд виявив труп самця ведмедя, а не ведмедиці, що підтверджується відповідним актом за підписом представників відповідних структур.
Про виявлення тіла звіра керівник прикордонного підрозділу проінформував працівників Кам’яницького лісництва. Останні прибули на місце виявлення мертвої тварини і у присутності прикордонників переконались у природній смерті ведмедя. Після цього лісівники закопали труп тварини у землю, що підтверджується відповідним актом, у якому також зазначено про відсутність ознак вогнепальних поранень.
Окремо зауважимо, що відстань від місця, де знайшли тіло ведмедя, становить близько 60 кілометрів від району, де військовослужбовці відділу «Стужиця» раніше знайшли ведмежа, про яке йшлося в дописі представника Ужанського національного парку.
Для повної об’єктивності і встановлення всіх обставин керівництвом Чопського прикордонного загону проводиться службове розслідування. На місце події викликали також співробітників Нацполіції та Кам’яницького лісництва.
Кіндза 02.05.2023 / 15:40:05
Ушльопки безмозглі. На фронт їх. Фотографуються вони ...
Батьки виховали імбіцилів
Діма 02.05.2023 / 09:40:48
Но слава богу що рішили без задержок бо прокурор ся уже хвилював
!!! 01.05.2023 / 19:20:51
Уже все фінансово вирішили із заступником прокурора Косиєм.