Чопські чиновники накупили у ФОПа ручок, паперу та папок на 160 тисяч

Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради 18 квітня замовило Кедюлич Наталія Дезідеріївна папір та ручки на загальну суму 83,5 тис грн.

Чопські чиновники накупили у ФОПа ручок, паперу та папок на 160 тисяч

Про це повідомляється в системі Прозорро.

Згідно зі специфікацією, підприємиця поставить:

  • Папір А4 по 215 грн. (400 шт. на загальну суму 81,7 тис грн.)
  • 300 ручок по 6 грн. на 1,8 тис грн.

У специфікації не вказані деталі товарів і хто їх виробляє.

У відкритих джерелах є інформація, що папір HP Copy, А4 (500 листів) можна придбати за 189,7 грн., на «Розетці» папір А4 продають по 184 грн., тобто на 13-17% дешевше. Щодо цін на ручки, то, наприклад, в «Епіцентрі» вони стартують від 2 грн. за шт.

18 квітня управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради також придбало у ФОП Кедюлич Наталія картонних папок, картонних папок на зав'язках та інших папок на 77,6 тис грн.

Обидві закупівлі проведені без використання електронної системи, без конкуренції.

Наталія Кедюлич з с. Тур'ї Ремети Перечинського району Закарпатської обл. зареєструвалась ФОПом у 2009 році. Згідно з «Прозорро», з 2020 року підприємиця отримала 362 замовлення на загальну суму 1,77 млн грн., я яких від Чопської міськради, її управлінь та підприємств – на 1,04 млн грн.

 

Анастасія Шепель

25 квітня 2023р.

Теги: ручка, папір, папка, Кедюлич, Чоп, Прозорро, закупівля

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини