Реклама B3

Двох закарпатців засудили до ув’язнення за нанесення тяжких тілесних ушкоджень знайомим

Рахівський районний суд ухвалив вирок мешканцю смт. Великий Бичків за нанесення знайомому ножових поранень, які ледь не коштували потерпілому життя (ч. 1 ст. 121 КК України).

Двох закарпатців засудили до ув’язнення за нанесення тяжких тілесних ушкоджень знайомим

Йдеться про випадок, що трапився у квітні 2019 року. 

Прокурор Рахівського відділу Тячівської окружної прокуратури довів у суді, що обвинувачений у ході суперечки наніс особі кілька ударів ножем у грудну клітку, шию та спину. На щастя, смертельних наслідків вдалося уникнути. Житель Рахівщини протягом судового розгляду провадження вину у скоєному заперечував і намагався переконати суд, що на час інциденту перебував у зовсім іншому місці. Згодом таки визнав провину у вчиненні злочину та розкаявся.

У жовтні минулого року Тячівський районний суд виніс чоловіку вирок за скоєння ще одного злочину – замаху на умисне вбивство (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України). Врахувавши всі обставини, Рахівський районний суд призначив чоловіку остаточне покарання у вигляді 9 років за ґратами.

За нанесення тяжких тілесних ушкоджень днями засуджено і мешканця Міжгір’я (ч. 2 ст. 121 КК України). Інцидент між обвинуваченим і його знайомим трапився на початку лютого цього року, коли вони спільно розпивали алкогольні напої вдома у нападника.

У судовому засіданні начальник Міжгірського відділу Хустської окружної прокуратури надав докази того, що закарпатець напідпитку вчинив із гостем сварку, в ході якої наніс потерпілому більше десятка ударів по всьому тілу. Усвідомивши те, що сталося, чоловік намагався привести до тями товариша та надати йому першу медичну допомогу, однак останній від отриманих травм помер.

Житель Міжгір’я у жовтні 2022 року вже був засуджений до штрафу у розмірі 17 тис. грн за хуліганство (ч. 1 ст. 296 КК України). Наразі, за рішенням суду, йому призначили покарання у виді ув’язнення на 7 років 7 місяців.

05 квітня 2023р.

Теги: ушкодження, знайомі

Реклама B4

Коментарі

НІК 05.04.2023 / 19:54:28
Шось із Рахівщини останнім часом багато новин. То голова суду із керівництвом поліції вчудять, то когось за шось садять. Неспокійно на гуцульщині якось живеться.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

16:57
/ 2
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
» Всі новини