На Закарпатті інтернати в Тур’я-Реметах та Мукачеві витратять на "молочку" по понад півмільйона

«Тур’я-Реметівський психоневрологічний інтернат» Закарпатської обласної ради за результатами відкритих торгів 31 січня уклав договір з ТОВ «Радивилівмолоко» на постачання кефіру та сметани на загальну суму 683 тис. грн.

На Закарпатті інтернати в Тур’я-Реметах та Мукачеві витратять на "молочку" по понад півмільйона

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

На аукціоні підприємство конкурувало з ФОПом Кривка Василь Михайлович, який пропонував на торгах вищу цінову пропозицію.

Згідно з умовами договору, ТОВ «Радивилівмолоко» до кінця 2023 року має поставити 15 600 кг кефіру за ціною 32,88 грн за кг та 2100 кг сметани по ціні 81 грн за кг.

Відповідно до поданої на тендер цінової пропозиції, виробником кефіру 2,5% жирності, розфасованого в упаковки по 400 г, та сметани 20% в упаковці по 400 г є ТМ «РадиМО» (торгова марка «Радивилівмолоко» – ред.).

ТОВ «Радивилівмолоко» – родинне підприємство депутата (Рівненської обласної ради Анатолія Грисюка. Він є засновником, дружина Ніна Грисюк – одна із бенефіціарів ТОВ, а син, колишній депутат Радивилівської міської ради Сергій Грисюк – директор підприємства. Поточна сума договорів компанії на державних закупівлях становить 648 млн грн.

Ще один «молочний» тендер провела комунальна установа «Мукачівський дитячий будинок-інтернат» Закарпатської обласної ради, за результатами якого 13 лютого уклала договір з ПАТ «Хмельницька маслосиробаза» на закупівлю молока та сметани на загальну суму 552,7 тис. грн. Про це також повідомляється в системі «Прозорро».

На аукціоні переможець конкурував з ТОВ «Авіс», яке пропонувало вищу ціну.

Згідно умов договору ПАТ «Хмельницька маслосиробаза» до кінця 2023 року має поставити 16 636 кг молока по ціні 29,49 за кг та 715 кг сметани по ціні 88,95 за кг, тобто на 7,95 грн (або майже на 10%) дорожче, ніж «Радивилівмолоко». У поданій на тендер пропозиції переможець вказував, що постачатиме молоко і сметану виробництва ПАТ «Юрія», власника торгової марки «Волошкове поле», в упаковці по 900 г та 400 г відповідно.

Згідно з даними Держстату, середня ціна на сметану на Закарпатті у січні становила 91,98 грн за кг, у лютому – 92,85, а середня ціна на молоко пастеризоване до 2,6% жирності у лютому в була 35,55 грн за кг. У мережевих магазинах ціна на ультрапастеризоване молоко 2,5 жирності від ТМ «Волошкове поле» починається від 33,99 за 900 г. Ціна на сметану жирністю 21% цієї ж торгової марки, у мережевих магазинах 41,1 за 400 грн.  Щодо кефіру, то в АТБ, наприклад, його можна придбати за 30,7 грн. за 900 г (або 33,77 грн. за кг).  

Згідно з даними Держстату, середня ціна на сметану на Закарпатті у січні становила 91,98 грн за кг, у лютому – 92,85, а середня ціна на молоко пастеризоване до 2,6% жирності у лютому в була 35,55 грн за кг. У мережевих магазинах ціна на ультрапастеризоване молоко 2,5% жирності від ТМ «Волошкове поле» починається від 33,99 за 900 г. Ціна на сметану жирністю 21% цієї ж торгової марки у мережевих магазинах - 41,1 за 400 грн.  Щодо кефіру, то в АТБ, наприклад, його можна придбати ( ) за 30,7 грн за 900 г (або 33,77 грн за кг).

Олена Мудра

05 квітня 2023р.

Теги: молочка, молоко, сметана, інтернат

НОВИНИ: Соціо

22:31
/ 2
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини