У Мукачеві попрощаються із загиблим у війні Артуром Пашкуляком (ФОТО)

У четвер, 6 квітня, о 12:00 год., у Кафедральному соборі святого Мартина, відбудеться Чин прощання та поховання з полеглим у війні з росією Артуром Пашкуляком.

У Мукачеві попрощаються із загиблим у війні Артуром Пашкуляком (ФОТО)

Артур Пашкуляк, 17.08.1979 р.н. загинув 02.04.2023 року, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога.

З початку масштабного вторгнення Артур Пашкуляк воював на сході країни. Був військовослужбовцем Головного управління розвідки, прикомандированим до чеченського миротворчого батальйону імені Шейха Мансура під позивним «Махно». Це неурядове добровольче збройне формування, яке бере участь у війні на стороні Збройних Сил України. 

Протягом останніх місяців Артур Пашкуляк воював на найгарячіших ділянках фронту, потрапляв під обстріл у Запорізькій області, загинув у Бахмуті.

Свого часу Артур Пашкуляк був представником вузького кримінального оточення колишнього народного депутата від Партії регіонів Михайла Ланя (Блюка). Саме він був тією особою, яка після сутички бійців «Правого сектора» і міліції 7 липня 2015 року (до вирішення якої міліціонери залучили бандитів М.Ланя) передала «правосекторівцям» запрошення від Блюка на «стрілку» в спортивному клубі «Антарес» на 12.00 11 липня.

Артур Пашкуляк відомий також за збройним замахом на його життя у Мукачеві.

 
04 квітня 2023р.

Теги: війна, прощання, Артур Пашкуляк

Коментарі

Вік 2023-04-05 / 19:38:10
Ну про Артура можна багато що сказати, те що наркоторговець правда, це великий гріх. Так само як і гріх на тих сбушниках і мєнтах, які брали у нього грошима чи послугами. А те що загинув на війніі, очевидно захищаючи Україну, надіюсь що іменна так, що ж нехай Господь оцінить все. А от правоохоронцям, які заробляли на ньому і його групах, думаю ще аукнеться. Земля вона така, кругла і все в руках Божих, так що все вас дожене ще, мразі.

Ужгородець 2023-04-05 / 17:20:59
До нижнього.
Ти відносно правий.
Усі, хто пішов захищати державу - Герої, а тим більш ті, хто загинув її захищаючи.
Усі, хто не дивлячись, що на тому кінці держави війна і щодня гинуть сотнями люди, і військові і цивільні, сидять у тилу і жирують, беруть хабарі як і брали до війни, ріжуть ліс, розкрадають землі і бюджет, при цьому наряжаючись у вишиванку і встають під Гімн України - рідкісні під....
Але чому вони не на війні, а сидять при баблові, а народ на них дивитьься як на еліту, винен сам народ, а точніше марга тупоголова. Уже би з ними могли розібратится, адже могли виперти Януковоча і його банду. Тому яке стадо такий і пастух.

А до того сомара, що 16.45., то іди на х...., тобі лише на ньому місце, а може і всьому твоему генеалогічному дереву і ти дійсно негідний захищати неньку, бо ти просто під....., а таким серед нормальних людей не місто.

Де правда 2023-04-05 / 17:00:08
Явно не святий чоловік був Артур, але пішов на передову фронту захищати український народ від мацкальоти. Є інша категорія людей, які роками при бюджетному кориті, розікрали і прихватизували державу до ручки і це є однією з головних причин теперішньої війни, але їх називають почесними громадянами міста, в їх честь називають вулиці, простий народ на них дивиться як на еліту, бо вони при Баблови. Чому так?

До нижнього 2023-04-05 / 15:45:38
В мене одне життя , плюс я негIдний захищати неньку, тимпаче я слабак-в мене робоча вага жим лежа 95/100 кг , плюс я не входжу до членIв родини Дюпон або до сIмейного древа Монсанто . Бог в помIч!

Ужгородець 2023-04-05 / 15:03:49
До нижнего.
Приходи на на фронт Донбас (Бахмут, Вугледарі, Авдіївка), повоюєш та хоча би раз у житті мужиком себе відчуєш та юбку знімеш.
Бо поки ти бабло заколочуєш, другий боронить державу, щоби кадировці твою жону та дітей не виє....

До нижнього 2023-04-05 / 12:06:28
Приходи на завод НIмеччина( Франкфурт ) попрацюеш хоча би раз за свое життя !!!

Від Віталія 2023-04-05 / 10:09:06

Ключі ти свої візьмеш не турбуйся за це, але від чого саме то залишимо поза межами цього сайту. Поки ще спи спокійно. А потім чекай на ключі де ти є, я знаю.Наразі Розмова закінчена. я звернувся до Людей, однак тебе це не стосується.

До вIталька 2023-04-05 / 09:29:32
Не вIдповIдаеш на пряме запитання , а Це означае лише одне-ти рожевий €динорог , який iсть метелики та какае веселками-лгбтешниками. Покладуть памятник цьому артурови, то приходи лизати мраморнi плити-таоя справа ! Пропоную записати номер телефона , зустрiнемось, гарно попрошу ключи вiд авто, а ти не заявиш до полiцii ! Домовились, пан вiталька ?!

злий 2023-04-05 / 01:48:42
Яке "спокійно, комфортно, безпечно, в достатку проживати своє життя у себе вдома у своєму рідному місті", якщо він був обвинуваченим у кримінальній справі про вбивство репера? - https://zakarpattya.net.ua/News/216701-Sud-v-Kyievi-vidpustyv-pidozriuvanoho-u-vbyvstvi-ekspomichnyka-Lania-Bliuka--Pashkuliaka-dodomu

Від Віталія 2023-04-05 / 01:06:44
не хочу витрачати свої нерви на ці брудні дискусії! Однак зазначу, людина пішла на війну добровільно, хоча в нього були усі підстави для того щоб не попасти туди, а спокійно, комфортно, безпечно, в достатку проживати своє життя у себе вдома у своєму рідному місті, однак він пішов воювати за нашу країну, за наш народ, за наші то його сім'ї Він загинув!!!
Люди проявіть хоть трішки поваги і не пишіть гидоти на людину яка загинула як Герой, прошу Вас!

До вIталIя 2023-04-04 / 19:45:11
Якщо такий герой пашкуляк всix IзIв та висрав, то страшно уявити тодi, хто цI монстри , що з’Iли та вже скоро висеруть героя мукачIвського, шестьорку гру ?

До пенсioНера 2023-04-04 / 19:41:29
УявIмо на секунду таку ситуацIю-я тобi ламаю руки, ноги, отжимаю всI твоI бабки, майно, нерухомIсть, саджаю тебе на наркоту,а далI пIду на войну воювати за шейха! Що Ти тодI за мене заспIваеш а а ааа ???

ЛогIка 2023-04-04 / 19:34:00
Якщо жулик пашкуляк для нас герой, то для оркIв героI це вагнера!! Чи я шось не так понIмаву?

Закарпатець 2023-04-04 / 19:26:06


Анонімний перехід на особистості коментаторів за відсутності будь-якого конструктивного змсісту. Коментар видалено. Адмін


Правда 2023-04-04 / 18:02:52
Пашкуляка давно вже не є в Мукачеві, але наркобариги спільно з силовиками, в першу чергу - ментами продовжують травити молодь, хоч в країні і воєнні тіпа закони, але все рішає Бабло.

Ужгородка 2023-04-04 / 17:51:21
Про "захищання" наразі нічого конкретно не відомо. Тому тут пишуть виключно про людину, яка труїла діток наркотиками і промишляла бандитизмом

Мукачівка 2023-04-04 / 17:45:59
Навіщо писати негативну інформацію за людину яка померла захищаючи нас.
Всі напевно безгрішні, що так впевнено кидають каміння в грішника

злий 2023-04-04 / 17:36:35
Вже вся мукачівська братва сюди збіглася "героїзувати" Пашкуляка, бо думають, що тоді і самі стануть "героями".
так чи інакше, покійний отримає на тому світі виключно те, що заслужив у цьому. А кричати вслід "Вічна слава Герою!" я точно не буду. Бо він не був ні героєм, ні переконаним українцем. А ким був - знають всі

Віталій 2023-04-04 / 17:16:06
Якщо Ви такі розумні кажете що він там ховався чому не поїхали за ним в Бахмут, самі ви й...і сцикуни.Він таких як ви з'їв і висрав давно. Вічна пам'ять герою!

пенсіонер 2023-04-04 / 17:12:32
Царство Небесне загиблому.
Він скоро стане перед Богом.