Реклама B3

У Хусті лікарня на 800 тисяч закупила харчі за найвищими цінами у місцевого депутата

Хустська центральна лікарня ім. Віцинського за результатами відкритих торгів 23 лютого уклала п’ять договорів з ТОВ «Велес Рітейл» на постачання продуктів харчування на загальну суму 808,2 тис. грн.

У Хусті лікарня на 800 тисяч закупила харчі за найвищими цінами у місцевого депутата

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

ТОВ «Велес Рітейл» до кінця 2023 року поставить лікарні:

  • 3000 кг цукру по ціні 39 грн за кг на суму 117 тис. грн;
  • овочі: 1500 кг буряку за ціною 20 грн за кг, 1200 кг моркви по ціні 26 грн за кг, 1200 кг цибулі по ціні 40 грн за кг, та 3000 кг капусти по ціні 20,5 грн за кг на суму 170,7 тис. грн;
  • 12000 кг картоплі за ціною 11,7 грн за кг на суму 140,4 тис. грн;
  • 700 кг твердого сиру за ціною 269 грн за кг на суму 188,3 тис. грн;
  • та 700 кг вершкового масла за ціною 274 грн за кг на суму 191,8 тис. грн.

Згідно даними з фінансового порталу «Мінфін», роздрібна середня ціна на цукор у магазинах та торгових мережах у лютому була 33,67 грн.; на овочі: буряк – 11,68 грн., моркву – 31,16 грн., цибулю – 45,64 грн., капусту – 14,83 грн.., картоплю – 9,92 грн.

Переможець у тендерній документації не назвав виробника твердого масла та сиру, які він постачатиме лікарні, вказавши лише, що обидва продукти будуть фасовані в упаковку з маркуванням і що масова частка жиру у вершковому маслі буде не менше 73%. Оптові ціни на кг твердого сиру починаються від 175 грн за кг, на вершкове масло – від 175 грн.

На торгах ТОВ «Велес Рітейл» конкурувало з ФОПами Оксаною Продан, Мар’яною Корольковою та Максимом Корольковим, які пропонували нижчу за переможця ціну, однак їхні пропозиції відхилили. Тобто, Хустська центральна лікарня підписала усі 5 договорів з учасником, який запропонував найвищі ціни.

Засновником і кінцевим бенефіціаром ТОВ «Велес Рітейл» є Олександр Драгуський – депутат Хустської міської ради від партії «Слуга народу» і зять ексголови Закарпатської ОДА та чинного депутата Хустської міськради від тієї ж політсили Василя Губаля. Поточна сума договорів компанії через «Прозорро» – 10 млн грн., у тому числі на 2,5 млн – з Хустською центральною лікарнею.

Олена Мудра

30 березня 2023р.

Теги: лікарня, Хуст, тендер, торги, Прозорро,

Реклама B4

Коментарі

яяя 31.03.2023 / 12:20:47
що б біло кому провиряти то правохоронни органи мають бути неставленниками билецкого щадей и прокурор

ввв 31.03.2023 / 12:12:59
и це ще помагае кришувати ще один злодий патриот який з батьком проливае кров на хорватском фронти депутат лунченко злодий на злодиеви на домбас де военком а неловити простий народ по вулици

До останнього 31.03.2023 / 10:51:47
Все познається в біді: війна і друг і криша злодія Білецького Роберт Мадяр воює на фронті, на передовій, а Мирослав і далі продовжує кормитися з бюджетного корита... Але не все так буде...

ТТТ 31.03.2023 / 09:45:53
Для Губаля і компанії (очолює компанію Ярослав Білецький) це традиційна і перевірена справа - продукти харчування купляють у зятя Драгуського, всі будівельні матеріали, матеріали для ремонтів приміщень - у єдиного продавця Міклоша Василя (через Міклоша із 2018 року "пропустили" сотні мільонів бюджетних гривень на заклади освіти і охорони здоровя)! Та цих махінацій не бачить ні НАБУ, ні ДБР, ні новоспечене БЕБ і скоріше за все тому, що щільним "туманом" все вкрив перший зам. голови ОВА Білецький М. З.! Ці "люди" не бояться ні закона, ні Бога - як під час епідемії, так і під час війни мародерять все що бачать і до чого дотягуються липкі ручища!

правда 31.03.2023 / 07:31:30
хто був ніким . тот стане всім

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:48
На Закарпатті врятували сім’ю із Сумщини, яка заблукала в горах Фото новина
12:07
На Говерлі відкрили оновлений маршрут через полонину Гропа
11:16
Закарпаття посіло четверте місце в Україні за кількістю туристичних ночівель
09:23
Після падіння із самоката хлопчик потрапив до лікарні на Закарпатті
16:50
У Карпатах через непромарковану стежку заблукала туристка з Києва Фото новина
16:23
Лейтенанту поліції Юрію Василиженку посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Ужгорода» Фото новина
14:46
Виснаженого орлана-білохвоста врятували на Закарпатті Фото новина
13:39
У Мукачеві військовослужбовець у СЗЧ напав на двох відвідувачів кафе та забрав гроші Фото новина
12:22
/ 1
У суботу в Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Русланом Фотулом Фото новина
11:16
На Закарпатті зупинили три перевантажені вантажівки Фото новина
10:01
/ 5
Сьогодні на позачерговій сесі Ужгородської міськради полеглим ужгородцям присвоять звання почесних громадян міста
09:58
В Ужгороді ввечері знизять тиск водопостачання
09:03
Поблизу Петроса грибник заблукав у лісі Фото новина
17:07
У Мукачеві посилять контроль за нічним шумом від мотоциклів
13:31
На Закарпатті двом депутатам сільради повідомили про підозру через недостовірні декларації Фото новина
23:29
/ 9
На Закарпатті під Вододільним хребтом тривають рубки для ліній електропередач, а до гори Гостра планують нову автодорогу
20:25
/ 13
Забудовник Ботанічної набережної в Ужгороді не вважає, що йому потрібен детальний план, – журналістське розслідування
20:00
/ 10
Голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький вимагає покарати джиперів з озера Апшинець
18:25
В Ужгороді розширюють мережу платних парковок
17:09
На Закарпатті помер відомий гідрогеолог та захисник України Андрій Жарніков Фото новина
15:17
/ 1
На дорогах Закарпаття з’являться поліцейські «фантоми» Фото новина
12:28
/ 1
На Закарпатті через збій у «Резерв+» уповільнився пропуск через кордон
10:25
У селі Яківське на Мукачівщині попрощалися із 35-річним захисником Сергієм Сегедієм Фото новина
22:31
/ 5
У річку Уж скидаються не очищені від фекального забруднення стічні води, – журналістське розслідування
15:58
На Закарпатті річки можуть досягти критично низьких рівнів Фото новина
» Всі новини

🍪

Ми використовуємо файли cookie

Це допомагає нам покращувати сайт і показувати релевантний вам контент.
Подробиці: політика конфіденційності