На Закарпатті адвокатку та її спільника судитимуть за переправлення ухилянтів під виглядом перевізників "гуманітарки" (ФОТО)

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо адвокатки та перевізника з Ужгорода за фактом організації незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через кордон за грошову винагороду та збуту підробленого офіційного документа за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 358 КК України).

На Закарпатті адвокатку та її спільника судитимуть за переправлення ухилянтів під виглядом перевізників "гуманітарки" (ФОТО)

За даними слідства, обвинувачена у змові з іншими особами розробила протиправний механізм незаконного переправлення осіб через держкордон. Першочергово йшлося про виготовлення чоловікам документів про навчання у вищих навчальних закладах європейських країн і довідок територіального центру комплектування та соціальної підтримки, які б підтверджували наявний в особи статус здобувача освіти. 

Згодом, зважаючи на введення в державі обмежень на виїзд студенів, жінка пропонувала «клієнтам» дещо інший спосіб нібито легального перетину кордону. За 8000 доларів США вона домовилась із клієнтом про виготовлення для нього посвідчення водія і внесення його даних до системи «Шлях», що дало б можливість виїхати за межі України під виглядом перевізника гуманітарних вантажів.

Раніше адвокатка одержала частину грошових коштів – 5000 доларів США. Залишок суми в розмірі 3000 доларів США «ухилянт» надав спільнику жінки – водію, з яким безпосередньо намагався виїхати до Словаччини. На території пункту пропуску осіб затримали «на гарячому» наприкінці вересня минулого року. 

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу 4 відділу 6 управління Департаменту військової контррозвідки СБУ та УСР в Закарпатській області ДСР НПУ, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

22 березня 2023р.

Теги: перевізники, гуманітарка, адвокатка, ухилянти

Коментарі

Свій 24.03.2023 / 14:16:45
Це пані Наталья Коваль з В.Березного

Пенсіонерам 23.03.2023 / 09:45:12
В чергу за поп-корном, будь ласка. І не затримуйтесь там, бо чергова онлайн трансляція скоро розпочинається.
А за продовження серіалу з вищою мірою наживо коли голосуємо?

Пенсіонер 23.03.2023 / 09:26:42
Поки у нас не будуть жорстоко карати злочинців, котрі вчиняють злочини проти держави, у нас буде засилля цих злочинів.
Усіх, і чиновників і правоохоронців і адвокатів і суддів судити за подібні речі пожиттєво. І показувати ці судові процеси в режимі онлайн.

Судді 23.03.2023 / 07:36:15
Ні, не можна - бо її суддя і так відпустить. Як у Львові тих 2-х водіїв

Суддя 22.03.2023 / 22:22:14
А фамілію адвокатесси можна?

НОВИНИ: Кримінал

15:16
/ 4
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 6
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
» Всі новини