"Міжнародний аеропорт Ужгород" замовив улюбленцю ФОПу-росіянину ремонти вбиральні та кабінету за 400 тисяч

Закарпатське обласне комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Ужгород" 13 березня замовило ФОП Павлюх Володимир Андрійович два капітальних ремонти на загальну суму 399,3 тис грн.

"Міжнародний аеропорт Ужгород" замовив улюбленцю ФОПу-росіянину ремонти вбиральні та кабінету за 400 тисяч

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з першою угодою, підрядник відремонтує вбиральню на другому поверсі адміністративної будівлі МАУ за 199,7 тис грн.  

Згідно з другим договором, підприємець повинен відремонтувати кабінет №3 на другому поверсі адмінбудівлі МАУ за 199,6 тис грн.

Обидві угоди не деталізовані, тому невідомо, про який об’єм робіт йдеться, також невідомо, які будуть використані будівельні матеріали і за якою ціною.

Обидві закупівлі проведені без використання електронної системи, без конкуренції.

Згідно з Youcontrol, Володимир Павлюх є громадянином Росії, зареєстрований в Ужгороді. ФОП відкрив ще у 2005 році.

За даними «Прозорро», з 2020 року підприємець Павлюх отримав 11 замовлень на загальну суму 2,26 млн грн. З ний найбільше – 1,64 млн грн. – від «Міжнародного аеропорту Ужгород».

Окрім двох підрядів щодо ремонту вбиранні та кабінету, МАУ у кінці 2022 року також замовив ФОПу Павлюх ремонт даху будівлі Аеровокзалу за 243,6 тис грн. та капітальний ремонт внутрішньопортової дороги з твердим покриттям ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород» за 997 тис грн.


ДО ТЕМИ:

Фірма з Кременчука зі статутним капіталом 1 400 грн за чверть мільярда реконструює аеровокзал в Ужгороді

Анастасія Шепель

16 березня 2023р.

Теги: аеропорт, аеровокзал, реконструкція

Коментарі

Лоціко 17.03.2023 / 16:22:05
А коли ремонт почнеться черговий,після невизначених обсягів робіт? Запросіть з країни спеціалістів,котра будувала цей комплекс

Вариш 17.03.2023 / 12:53:22
Не мішайте сюда Сбушників, то не царське діло москалями займатися, вони на таможні бабло мають косити, контрабас, криша, машини нові міняти, а не якийсь аеропорт і русняк....

Рома 17.03.2023 / 09:37:05
Це стратегічний об'єкт! Де СБУ???

Рома 17.03.2023 / 09:35:40
Дуже треба! Так в туалет не можуть піти? Ще й москалям платити. Жах! Ми хочемо щоб європейці є...али москалів, а самі який приклад показуємо! Він там нафотографує і передасть москалям. Нахер такий ремонт? Ганьба!

Тримайте його подалі 17.03.2023 / 07:29:50
Кабінет N3 до будара прирівняли - фіглярі?
А якщо мацкаль - ще якогось динаміту у стіну-підлогу замурує, щоб за якийсь час бавовнянути?

Маляр 16.03.2023 / 22:40:27
Ахахах, закарпаття як завжди)

НЕпавлюх 16.03.2023 / 20:13:30
Так це звичайна схема виводу коштів, при кожному комунальному підприємстві є свій "Павлюх", по іншому просто у нас в державі не можуть.

НОВИНИ: Соціо

17:29
В Ужгороді попрощалися із 49-річним сержантом Михайлом Луп’яком Фото новина
15:53
У Мукачеві обговорили пошукову роботу щодо полонених та зниклих бійців Фото новина
14:47
У селі Великі Лази на Ужгородщині проведуть в останню путь полеглого Героя Івана Довганича Фото новина
13:29
Понад пів сотні жителів Ізи пройшли тест на гепатит А Фото новина
12:20
Закарпатці можуть отримати 6 500 грн у межах програми «Зимова підтримка»
11:01
На Мукачівщині підприємиця «віджала» сусідську землю під ресторан Фото новина
08:54
Стало відомо, коли 25 листопада вимикатимуть світло на Закарпатті
17:38
Закарпатські прикордонники затримали чотирьох чоловіків біля кордону з Румунією Фото новина
16:51
В Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Луп’яком Фото новина
16:24
До Мукачева прибули евакуйовані родини з Дніпропетровської та Запорізької областей Фото новина
15:52
На Тячівщині згоріла новозбудована лазня під час першого розпалювання Фото новина
11:27
На гірських дорогах Закарпаття рух ускладнений через сильний снігопад Фото новина
08:54
Оновлений графік вимкнень електроенергії на 24 листопада від Закарпаттяобленерго
17:46
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Горошником Фото новина
14:29
Поліція перевіряє можливий незаконний відстріл диких тварин на Хустщині Фото новина
13:18
У селі Абранка на Мукачівщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Крамаренком Фото новина
08:05
В Ужгороді вшанували жертв Голодоморів Фото новина
13:55
У Ізі на Хустщині розблокували дорогу та послабили карантинні обмеження через спалах гепатиту А
09:01
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 22 листопада
19:00
/ 4
У Мукачеві засудили жінку, яка торгувала метамфетаміном біля школи Фото новина
17:51
/ 3
У Карпатах рятувальники йшли крізь хуртовину до заблукалих туристів Фото новина
16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
/ 1
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
» Всі новини