Закарпаття: В неділю прикордонники відправили додому 42 молдованів, натомість виловили 23-х нових

Лише в неділю із Закарпаття в напрямку Чернівців відправили 42 нелегальних мігрантів з Молдови, затриманих раніше при спробі нелегального перетину кордону, як вночі на понеділок прикордонникам з тієї ж причини довелося затримувати ще 23 громадян тієї ж республіки.

Закарпаття: В неділю прикордонники відправили додому 42 молдованів, натомість виловили 23-х новихСпершу, о 18.35, шестеро прикордонників прикордонної застави „Кам’яниця” Чопського прикордонного загону за 1 кілометр від лінії державного кордону затримали групу нелегалів у складі 11 громадян Молдови – 5-х чоловіків і 6-ти жінок. Лише троє затриманих мали при собі паспорти, але без обов’язкових під час перебування на території України міграційних карток. Оскільки при затриманні нелегали не виконували вимогу зупинитися, прикордонникам довелося зробити попереджувальний постріл вгору з автомата Калашникова.

Близько 20 години прикордонники затримали ще одну жінку-молдованку, котра, швидше всього, відбилася від тієї ж групи.

Ще одне затримання громадян Молдови відбулося в районі 9-ї прикордонної застави: 2-х чоловіків затримали вже за 50 метрів від лінії державного кордону.

Ще 9-х молдованів – 6 чоловіків і з жінок – затримав близько 23.30, відпрацьовуючи оперативну інформацію, неподалік Малого Березного оперативно-розшуковий відділ Чопського-прикордонного загону.


„Закарпаття online” за інформацією Романа Стахіва, прес-секретаря Чопського прикордонного загону
05 вересня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини