Рівень захворюваності на ГРВІ на Закарпатті перевищує епідпоріг на 11%

Упродовж минулого тижня за медичною допомогою зі скаргами на гострі вірусні інфекції в Закарпатській області звернулися 5 919 осіб.

Рівень захворюваності на ГРВІ на Закарпатті перевищує епідпоріг на 11%

Станом на сьогодні показник захворюваності населення перевищує епідемічний поріг на 11%. Однак варто зауважити, що кількість випадків у порівнянні з попереднім тижнем зменшилася на 4%.

Рівень захворюваності нижче епідпорогу фіксують у громадах Берегівщини, Міжгірщини, Свалявщини та Хустщини. Натомість у Тячівському районі, де за тиждень захворіло 1 014 осіб, він на 129% вище норми.

Серед захворілих – 3 080 дітей, більшість з них віком від 5 до 17 років та відвідують освітні заклади, 196 пацієнтів, зокрема 55 дітей до 4 років, потребували госпіталізації.

За минулий тиждень швидкими тестами підтверджено 13 випадків захворювання на грип.

На 6% зменшилася кількість захворювань на COVID-19, що поки не дає підстави говорити про покращення епідемічної ситуації. З початку тижня виявлено вже 332 випадки коронавірусної інфекції, здебільшого у мешканців Ужгорода та Ужгородського району.

Госпіталізація пацієнтів з ковідом на рівні 20-22%, найбільш завантажена тепер Обласна клінічна інфекційна лікарня (тут зайнято 53% ліжок).

Зараз вкрай важливо надолужити введення бустерних доз, адже завершили повний курс вакцинації 346 428 закарпатців, а отримали бустерні дози лише 70 189 осіб, тобто 20%, повідомляють у Закарпатській ОВА.

10 березня 2023р.

Теги: захворюваність, рівень

НОВИНИ: Соціо

18:15
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 9
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
/ 1
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 5
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
» Всі новини