Перейменування 7 вулиць в Ужгороді підтримали сьогодні депутати на сесії міської ради:
- вулиці Миколи Добролюбова на вулицю Ярослава Геляса;
- вулиці Василя Докучаєва на вулицю Володимира Лендьєла;
- вулиці Дмитра Донського на вулицю Юрія Станинця;
- вулиці Миколи Некрасова на вулицю Володимира Ладижця;
- вулиці Олександра Радищева на вулицю Василя Гаджеги;
- площі Дружби Народів на площу Захисників України;
- вулиці Івана Сеченова на вулицю Ференца Семана.
Перейменування вулиці Поліни Осипенко на вулицю Мотрі Братійчук; вулиці Льва Толстого на вулицю Петра Скунця; вулиці Михайла Лермонтова на вулицю В’ячеслава Приходька; вулиці Високої на вулицю Івана Чендея; вулиці Івана Мічуріна на вулицю Василя Габди; вулиці Модеста Мусоргського на вулицю Івана Гарапка; вулиці Федора Достоєвського на вулицю Дмитра Поповича сьогодні у сесійній залі не підтримали, однак до розгляду цих питань повернуться.
до Бе бе бе 02.03.2023 / 12:06:30
У твого бекання, баране, ма-а-асковскій акцент
Московському боту 02.03.2023 / 07:28:26
Переооформлювати документи не потрібно
Бе бе бе 01.03.2023 / 22:38:29
А хто буде платити за переоформлення документIв, паспортIв , землi i т.д ? Зеленський профiнансуе чи Байден ?
Ужгородець 01.03.2023 / 10:04:39
Нинішня рада одні контрабандюки та кидали базарні. Інтелектуальний рівень - цигани радванські.
Андрейко 01.03.2023 / 09:55:14
Андрію 28.02.2023 / 20:28:02
Які там інтелігенти? Воно за життя книжки не прочитало. Це найгірший склад міської ради за 30 років незалежності
Андрій 28.02.2023 / 17:16:35
Переважний склад депутатів м. Ужгорода, є "інтелігенція"90 -х років, що ж ви, ужгородці, від них чекаєте))? Треба добре думати, коли голосуєте за "інтелігентів" беручи 500 грн. Якщо купив диплом вищої освіти у Ващука, а таких депутатів там хватає, це ще не означає, що він РОЗУМНИЙ ІНТЕЛИГЕНТ, це лиш папірець, а мізки залишились ті ж самі, з 90-их.
ВІРА 28.02.2023 / 16:31:19
Влада Ужгорода за рускій мір!!!
Ужгород 28.02.2023 / 13:52:22
Дебіли! Не проголосували 7 вулиць із 14. Причому без всяких аргументів. Цю Ужгородську міську раду треба гнати в шию. Тупі істоти, які дбають лише про власні кишені. За рік змінили лише 18 російських вулиць із 55. З такими темпами ми будемо жити в "руском міре" роками