В Ужгороді попрощалися з Іваном Пайдою, який поліг у боях за Херсонщину (ФОТО)

Ужгородці сьогодні попрощалися із загиблим Героєм – воїном 128-ї бригади Іваном Пайдою, який загинув, визволяючи Херсонщину.

В Ужгороді попрощалися з Іваном Пайдою, який поліг у боях за Херсонщину (ФОТО)

У 2014 році Іван Пайда одним із перших став на захист України, а з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року також був серед перших добровольців і знову пішов боронити Вітчизну.

Іван Пайда народився 21 жовтня 1982 року у селі Пацканьово на Ужгородщині. Випускник ужгородської школи №6, навчався у професійно-технічному училищі №19. Вищу освіту здобув в Ужгородському національному університеті, бакалавр фізики, додатково здобув ще один фах – практичного психолога. Також закінчив факультет післядипломної освіти за спеціальністю «банківська справа», здобув ступінь магістра з освітніх, педагогічних наук. Був аспірантом кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи факультету суспільних наук  УжНУ. 13 років пропрацював учителем інформатики в ужгородському НВК «Гармонія», де був прикладом для багатьох своїх учнів, викладав також у школі №11 та медичному коледжі «Монада». Був головою ОСББ «Проспект Свободи 54 – Ужгород».

Як командир бойової машини-командир відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону військової частини А1556 29 серпня 2022 року пішов у свій останній бій біля сіл Нововознесенське та Миролюбівка Херсонської області, виявивши мужність та стійкість та залишаючись до кінця вірним військовій присязі.

Віддати шану загиблому Герою на площу Народну сьогодні прийшли багато ужгородців, рідні, друзі, знайомі Івана Пайди, керівники міста й району, колеги-освітяни, учні, військові.

Поховали захисника на Пагорбі Слави. У нього залишилися батьки, дружина та двоє синів.

Усі, хто знав Івана Пайду, пам’ятатимуть його як розумну,  цілеспрямовану та справедливу людину, чесного, доброго товариша і сім’янина, патріота свого міста та держави.

21 лютого 2023р.

Теги: війна, полеглий, прощання, Іван Пайда

Коментарі

пенсіонер 22.02.2023 / 08:44:47
Вічна память Герою. Царство Небесне.

Крук. 22.02.2023 / 01:11:08
Неможна втримати сліз дивлячись на підростаюче покоління такої світлої молоді яка сьогодні проводжала в останню дорогу Героя....Вічна пам'ять Герою.Співчуття рідним та близьким.Такн молоде покоління знову в буцигарню не загнати клятим мацкалям.Не забудемо,не пробачимо.Низький уклін викладачам за таке людське виховання покоління..Велике людське Дякуємо,Ви велику справу робите на своєму місці Честь Вам і хвала.

Роман 21.02.2023 / 23:24:09
Пишаюся Українцями. Достойно проводжають Героя України!

ЗСУ 21.02.2023 / 23:23:02
І знову ужгородський РТЦК а особливо бариги з відомчої роти охорони зробили поховання Героя України заради галочки. Пора їх на фронт відправити, щоб знали ціну волі.

Володимир 21.02.2023 / 19:50:34
Вічна пам'ять!

Мешканка Закарпаття 21.02.2023 / 19:15:33
Війна забирає найкращих!!
Нажаль

Закарпатець 21.02.2023 / 17:22:21
Пішла з цього світу Людина з великої букви, вічна память і Царства небесного

НОВИНИ: Соціо

11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
» Всі новини