Ексначальника Держземагентства на Хустщині судитимуть через вибуття земель лісфонду з власності держави

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього начальника управління Держземагентства у Хустському районі за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Ексначальника Держземагентства на Хустщині судитимуть через вибуття земель лісфонду з власності держави

За інформацією слідства, протиправні дії обвинуваченого призвели до вилучення земель лісового фонду із власності держави. Чоловік допустив службову недбалість при погодженні проєкту землеустрою щодо відведення розташованих у с. Шаян земель у власність громадянина для ведення особистого селянського господарства. При цьому не врахував той факт, що ділянка частково накладається на землі Хустського державного лісогосподарського підприємства, а її вилучення є незаконним. Таким чином державним інтересам було завдано збитки у розмірі близько 189 тис. грн.

Згадана земельна ділянка наразі знаходиться під арештом. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП в Закарпатській області за оперативного супроводу Закарпатського управління ДВБ НПУ. Подальший розгляд провадження здійснюватиме Хустський районний суд.

20 лютого 2023р.

Теги: землі, вибуття, лісфонд

Коментарі

Пішта 21.02.2023 / 15:10:56
Перевірте діяльність ТОВ Моя Земля

Велятино 21.02.2023 / 15:07:52
Скільки. Ше по хусту таких земельних злодіїв …які накрали від людей землю то просто жах

Минай рулить 20.02.2023 / 17:26:14
У центрі Ужгорода перехожий зняв номери із автомобіля Mercedes, який водійка, дружина начальника Головного управління Нацполіції Закарпаття Ярослава Колесника, припаркувала на тротуарі. Чоловік зірвав з авто номерні знаки, а далі сів у свою машину та поїхав. За неправильну парковку дружину начальника поліції оштрафували, перехожий отримав кримінальну справу за крадіжку, йому повідомили про підозру та вже обрали запобіжний захід – тримання під вартою із можливістю внесення 207 тис. грн застави.

НОВИНИ: Кримінал

15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 14
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
18:04
Жителя Вишкова судитимуть за організацію незаконного перетину кордону Фото новина
15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 3
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 4
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 2
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
16:52
В Ужгороді затримали водія, який повторно сів за кермо під наркотиками Фото новина
15:26
У Воловці чоловік побив дружину та напав на правоохоронців Фото новина
13:29
/ 5
СБУ викрила канал незаконного перетину кордону через газову трубу на Закарпатті Фото новина
10:06
Поліція перевіряє походження медичних відходів, знайдених на сміттєзвалищі у Сваляві Фото новина
17:14
Суд арештував чоловіка, який стріляв у багатоповерхівці в Мукачеві Фото новина
14:38
У Мукачеві чоловік вдарив знайому ножем у спину Фото новина
16:50
/ 2
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
» Всі новини