Тягач та напівпричіп зі знищеними VIN-кодами виявили на кордоні на Закарпатті (ФОТО)

Тягач та напівпричіп з ознаками знищення VIN-коду виявили учора в пункті пропуску «Дякове» прикордонники Мукачівського загону спільно з працівниками митниці.

Тягач та напівпричіп зі знищеними VIN-кодами виявили на кордоні на Закарпатті (ФОТО)

Перший результат отримали під час поглибленого огляду вантажівки марки «Вольво».  Прикордонний наряд виявив знищений шляхом нанесення зварювального шва ідентифікаційний номер. Транспортний засіб під керуванням 38-річного громадянина України перевозив вантаж кукурудзи. Ознаки знищення VIN-коду були виявлені на напівпричепі-самоскиді. Відомостей щодо проведення заміни чи знищення VIN-коду, у реєстраційних документах на транспортний засіб не було. Напівпричіп вилучили співробітники поліції.

У другій половині дня ознаки знищення VIN-коду виявили під час огляду ще однієї вантажівки, яка також перевозила кукурудзу.

«ДАФ» під керуванням 29-річного водія прибув у пункт пропуску з метою перетину кордону на виїзд з України. Ознаки знищення ідентифікаційного номеру виявили на тягачеві. Транспортний засіб також вилучили. Сума оцінки вилученого тягача склала більш ніж 600 тисяч гривень.

Стосовно водіїв складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах».

Крім того, про виявлення ознак злочину передбаченого за ст. 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» прикордонники направили повідомлення на адресу Виноградівського відділу поліції, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.

17 лютого 2023р.

Теги: тягач, напівпричіп, коди

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини