Вантажівку з ознаками втручання у VIN-код виявили прикордонники на кордоні з Румунією (ФОТО)

Вантажний транспортний засіб марки "ДАФ" зі знищеними цифрами в ідентифікаторі кузова виявили прикордонники Мукачівського загону на кордоні з Румунією.

Вантажівку з ознаками втручання у VIN-код виявили прикордонники на кордоні з Румунією (ФОТО)

Під час огляду транспортного засобу української реєстрації, яким у пункт пропуску "Дякове" із вантажем мінеральної вати прибув 46-річний громадянин України, прикордонний наряд виявив ознаки знищення кількох цифр ідентифікаційного номеру кузова. Жодних відомостей щодо проведення заміни чи знищення VIN-коду, у документах на транспортний засіб вказано не було.

За даним фактом стосовно водія складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах».

Крім того, про виявлення ознак злочину передбаченого за ст. 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» на адресу Виноградівського відділу поліції направлено повідомлення.

По прибуттю в пункт пропуску співробітників поліції, транспортний засіб вибув на майданчик тимчасового утримання в місті Виноградів, інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

06 лютого 2023р.

Теги: ідентифікатор, VIN-код, вантажівка, Румунія

НОВИНИ: Кримінал

17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
» Всі новини