В Ужгороді перекрили від транспорту центр міста (ДОПОВНЕНО)

Потреба перекрити центральну пішохідну зону назрівала давно, тисячам ужгородців доводилося без перебільшення лавірувати між рядами автівок, а часом і поступатися їм на пішохідному мосту. Оскільки міліція, ДАІ від контролю за цим процесом «умили руки», міська влада змушена була фізично блокувати пішохідний центр від транспортної навали, виставивши автоматичний шлагбаум.

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради в середу затвердив тарифи на користування платними стоянками: 2 гривні коштуватиме перша година, а далі згідно з прогресуючою шкалою. Визначені розцінки на добове користування платними стоянками (15 грн. за добу) та розмір місячної абонплати (250 грн.). Цей вид діяльності в місті здійснюватиме ТОВ «Мед Парк Україна», яке вже виставило 60 паркоматів і планує збільшити їх кількість. З 1 червня паркомати в місті запрацюють і «є сподівання, що податківці, прокурори, міліція, чиновники після цього перестануть махати власними посвідченнями і доводити, що вони — не звичайні громадяни України — й претендують на всі можливі блага і пільги, в т. ч. на безкоштовне користування стоянками», — узагальнив нововведення перший заступник міського голови Володимир Бобков.

Перекриття Корзо створило незручності для 10 банківських установ та кільком десяткам городян, які тут мешкають і бажають їздити власними автомобілями пішохідною зоною. Водночас пішохідною зоною щодня рухаються понад 30 тис. ужгородців. Тому пішохідну зону закрили в інтересах цих десятків тисяч людей. Без жодних винятків. Ключі від механічного шлагбаума на сьогодні мають тільки служби екстреного виклику: швидка допомога, міліція, пожежна охорона. Якщо хтось бажає підвозити товар до своїх торгових точок, то може робити це у визначений час: з 6.00 до 8.00. Влада обіцяє не підлаштовуватися під той чи інший банк, під того чи іншого підприємця. Згадаймо Мішкольц, Прагу чи Відень: там у пішохідній зоні не побачиш жодної машини, навіть сміття прибирається ручними візками. І таке нікого не обурює.

Найближчим часом буде організовано роботу автоматичного шлагбаума з дистанційним керуванням, пульти від якого отримають тільки служби екстреного виклику. Наразі жодні питання про видання якихось спецдозволів будь-кому на проїзд у центральну пішохідну зону Ужгорода в міській раді навіть не розглядаються, запевнив прес-секретар міського голови Олег Подебрій.

За інформацією РІО
31 травня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 3
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
» Всі новини