На Берегівщині терміново ремонтують газопровід, 721 будинок – без газу

Сьогодні фахівці АТ «Закарпатгаз» терміново припинили газопостачання для споживачів газу у селах Велика Бийгань та Мала Бийгань. Усього без газу — 721 приватний будинок та 3 об’єкти непобутового сектора.

На Берегівщині терміново ремонтують газопровід, 721 будинок – без газу

За словами начальника Мукачівського відділення АТ «Закарпатгаз» Віктора Іванова, ремонтні роботи є не плановими, а екстреними: виявлено витік газу, що є небезпекою для споживачів.

«Рішення про здійснення аварійно-ремонтних робіт у такому випадку приймається одразу. Наша задача — не тільки надати споживачам доступ до блакитного палива, але й забезпечити їм повну безпеку. Саме тому аварійна служба працює 24/7», — пояснив він.  

Оскільки газопровід є підземним, до виконання робіт залучають більшу ніж зазвичай кількість працівників, а також спеціальну техніку. Роботи з ліквідації аварійної ситуації завершать у найкоротші терміни, однак потрібен час на проведення низки супутніх робіт.

«Нам потрібен час на те, щоб перекрити крани на газопроводах-вводах до кожної хати, потім, провівши ремонтні роботи, наповнити систему та перевірити її на герметичність. Після — обійти кожне домоволодіння, перевірити відповідність системи газопостачання проектній та виконавчо-технічній документації, наявність та працездатність засобів безпеки, наявні газоспоживаючі прилади, наявність тяги у димовентиляційних каналах та їх стан, перевірити систему газопостачання на відсутність витоків газу, а також провести інструктаж з безпечного використання газу в побуті. Лише після цього відкрити крани і відновити газопостачання. Все це робиться для безпеки споживачів», – пояснив Віктор Іванов.

Тож, газопостачання всім споживачам буде відновлюватись поступово та послідовно. Завершити всі роботи планують у п’ятницю, 27 січня.

Самих же споживачів газовики просять перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням у приміщеннях. Також наголошують: допускати працівників АТ «Закарпатгаз» у помешкання для здійснення всіх необхідних робіт.

Споживачі не сплачуватимуть за ці роботи, адже кошти на їх виконання йдуть з оплати за послугу з розподілу (доставки) газу, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі АТ «Закарпатгаз».

24 січня 2023р.

Теги: ремонт, газопровід, будинки, газ

НОВИНИ: Соціо

08:31
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 1
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 3
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
/ 1
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 7
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
» Всі новини