У Руських Комарівцях та Ужгороді проведуть в останню путь полеглого тероборонівця Дениса Капальчика (ФОТО)

12 січня 2023 року надійшла сумна звістка про загибель солдата Дениса Капальчика, який вважався безвісти зниклим з 28 грудня 2022 року.

У Руських Комарівцях та Ужгороді проведуть в останню путь полеглого тероборонівця Дениса Капальчика (ФОТО)

Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив Рудольф Буксар.

27 грудня 2022 року російські окупанти в районі населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області атакували та обстріляли зі ствольної артилерії та мінометів позиції підрозділів Сил оборони України, внаслідок чого солдат Денис Капальчик, водій першого гранатометного відділення взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки військової частини А7080 101-ї окремої бригади територіальної оборони Сил ТрО України, зник безвісти.

Після проведення пошукових заходів, 12 січня 2023 року було знайдено тіло Дениса Капальчика, що загинув на полі бою від отриманих травм та поранень, несумісних із життям.

КАПАЛЬЧИК Денис Анатолійович народився в с. Руські Комарівці Ужгородського району Закарпатської області 12 січня 1988 року. В 2006 році доля звела його з майбутньою дружиною Олександрою. У щасливому шлюбі народилися двійко дітей – синочок Артемчик (2006 р.н.) та донечка Елізабет, яка побачила світ за шість днів до початку широкомасштабного вторгнення окупантів.

З першого дня війни Денис пішов добровольцем захищати Батьківщину. Добрий, щирий, веселий, мужній, надійний, люблячий чоловік і татусь жив своєю сім’єю та дітьми. Вони для нього були всім. Хоробрий та відважний, Денис завжди приходив на допомогу іншим. Він був патріотом, на яких тримається Україна. І до війська пішов заради вільного і щасливого майбутнього своєї родини та Батьківщини. Найбільшою його мрією було повернутися до сім'ї живим. Він був і назавжди залишиться найкращим коханим чоловіком і татусем.

У понеділок, 23 січня 2023 року, о 10.00 годині, за маршрутом Ужгород – Минай – Розівка – Барвінок – Підгорб – Холмці – Руські Комарівці (будинок, де народився Герой) – Ужгород, вул. Урожайна (будинок, де жив останні роки) – Ужгород, площа Народна вирушить траурний кортеж з тілом Героя, солдата Капальчика Дениса Анатолійовича.

До рідної домівки, де народився, в селі Руські Комарівці, для прощання с селом, він прибуде орієнтовно об 11.00)

В 11.30 год. з с. Руські Комарівці кортеж з тілом захисника вирушить до м. Ужгорода, на вулицю Урожайну, для прощання з будинком, де прожив свої останні 16 років свого земного життя, та сусідами.

В 12.30 год. від будинку по вулиці Урожайній кортеж з тілом Героя вирушить до пам’ятника Тараса Шевченка (м. Ужгород, пл. Народна), де о 13.00 год. відбудеться церемонія прощання та чин похорону загиблого Героя, солдата Капальчика Дениса Анатолійовича.

О 14.00 від пам’ятника Т.Шевченку траурний кортеж вирушить до місця поховання Героя на Алеї Слави (Пагорб Слави,  кладовище Кальварія).

22 січня 2023р.

Теги: війна, загибель, Капальчик, Руські Комарівці

Коментарі

Erik 23.01.2023 / 08:31:08
Вічна пам'ять Дєня. Спочивай з миром

Конарь 23.01.2023 / 06:19:28
Вічна пам'ять Герою.Двоє діточок осиротіли...Будь проклята мацкальня...Не пробачимо ніколи. Співчуття рідним та близьким.Хай з Богом спочиває.
.

Вічна память Герою 22.01.2023 / 23:37:40
Зеленський сьогодні: керівництво отримало завдання створити резерви, щоб захисники мали змогу відновлювати сили після бойових дій. Треба потрусити санаторії та турбази - там сидить весь схід з дорогими авто по 60-120 штук доларів.

НОВИНИ: Соціо

10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 3
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
18:13
В Ужгороді провели День донора для потреб Збройних Сил України Фото новина
17:34
В Ужгороді попрощалися з підполковником ЗСУ Олександром Павлієм Фото новина
16:10
/ 5
Священик УПЦ МП з Мукачівщини приєднався до ПЦУ Фото новина
15:56
/ 2
Посадовцю Служби відновлення оголосили підозру у справі про ремонт дороги Долина – Хуст Фото новина
14:42
/ 1
На війні з московитами поліг Андрій Котляренко з Неліпина Мукачівського району Фото новина
14:04
На Закарпатті під час катання на гірськолижному комплексі травмувався 12-річний хлопець Фото новина
12:43
У пункті пропуску «Астей» викрили спробу незаконного ввезення тютюну Фото новина
12:03
/ 1
25 природних скарбів Закарпаття: озеро Бребенескул Фото новина
11:43
В Ужгороді останню дорогу провели полеглого Героя Олександра Тарная Фото новина
18:20
/ 2
В Ужгороді впровадили цифрову систему для водоканалу Фото новина
15:56
В Ужгороді проведуть в останню дорогу полеглого захисника Олександра Павлія Фото новина
14:41
Подорож схилами полонини Боржави: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
13:48
На Закарпатті інспектори Укртрансбезпеки оштрафували перевізників майже на 95 тисяч грн Фото новина
12:04
На Закарпатті попрощалися зі старшим солдатом Віктором Рубльовським Фото новина
09:01
/ 1
Сьогодні в Ужгороді попрощаються з полеглим бійцем Олександром Тарнаєм Фото новина
19:48
25 природних скарбів Закарпаття: білоцвіт весняний на Перечинщині Фото новина
18:05
В Ужгороді запровадили новий автобусний маршрут до кордону зі Словаччиною
16:57
/ 3
У Мукачеві 42-річний чоловік обікрав обласну дитячу лікарню Фото новина
12:11
/ 2
Закарпатська митниця запобігла вивезенню 124-річної книги до ЄС Фото новина
09:04
У Мукачеві відбудеться Хресна дорога за участі близько 200 вірян
19:15
/ 1
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 8
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
» Всі новини