Працівника СБУ, що збив подружжя на Ужгородщині, через що загинула жінка, взяли під варту

Слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області розглянуто клопотання органу досудового про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 34-річному працівнику Управління Служби безпеки України в Закарпатській області, який підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України. ⠀⠀ ⠀⠀

Працівника СБУ, що збив подружжя на Ужгородщині, через що загинула жінка, взяли під варту

Із матеріалів клопотання вбачається, що 17.01.2023 року близько сьомої години ранку підозрюваний, керуючи технічно справним транспортним засобом, рухаючись в с. Оноківці Ужгородського району від с. Невицьке в напрямку м. Ужгород, своїми діями створив небезпеку для руху, був неуважний та не стежив за дорожньою обстановкою, відповідно не реагував на її зміну при наближенні до нерегульованого пішохідного переходу.

Водій не обрав безпечної в установлених межах швидкості руху при виявленні пішоходів, які в цей час переходили проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу, не вжив заходів для зменшення швидкості аж до повної зупинки або безпечного для інших учасників  руху об’їзду перешкоди, як наслідок допустив наїзд на останніх.

В результаті ДТП жінка отримала травми, від яких загинула на місці події, а чоловік був доставлений до реанімаційного відділення Ужгородської міської клінічної лікарні.        

При обранні запобіжного слідчим суддею було враховано обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрювана може здійснювати дії, передбачені ст. 177 КПК України.  

За результатами судового розгляду, заслухавши думки учасників процесу, дослідивши та проаналізувавши матеріали клопотання, суд задовольнив клопотання слідчого повністю та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави. 

За даним фактом триває досудове розслідування.

19 січня 2023р.

Теги: варта, СБУ, водій, ДТП, подружжя

Коментарі

Вирішить питання з потерпілими для початку. 20.01.2023 / 14:07:56
Не тяжко сбу-шникам скинутись для колели та віддати потерпілим суму? І так мертвого ніхто не поверне

іван 20.01.2023 / 08:10:28
Добре, що суд взяв шумахера під варту! Це означає, що всі рівні перед Законом!

Talisman 19.01.2023 / 20:36:44
Головний висновок - швидкості не порушував.
Тверезий.
Просто неуважний.

Умовне забезпечено.

НОВИНИ: Кримінал

16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 1
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 1
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
/ 1
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
10:56
/ 3
У Тячеві затримали водія, який збив поліцейського під час перевірки документів Фото новина
13:43
/ 3
В Ужгороді засудили 30-річного водія, який спричинив ДТП з двома загиблими Фото новина
12:18
/ 1
На Берегівщині затримали уродженця рф за побиття та пограбування чоловіка Фото новина
10:26
/ 1
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
12:25
/ 2
На Закарпатті викрили адвоката, який виманював гроші у військовослужбовця Фото новина
09:54
/ 8
У Мукачівському РТЦК фіктивно «мобілізували» понад 270 осіб Фото новина
09:46
/ 1
У Тячеві касирку валютного обмінника ув’язнили на 7 років Фото новина
11:14
На Закарпатті СБУ викрила схему ухилення від мобілізації через міжнародні перевезення Фото новина
12:53
/ 2
У Хусті водій BMW переслідував двох жінок і розпилив газ в обличчя вагітній Фото новина
14:49
/ 2
Закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом, заочно засудили до 15 років ув’язнення
13:11
/ 2
У Мукачеві після стрілянини затримали двох чоловіків Фото новина
» Всі новини