На Закарпатті судитимуть організовану групу, яка за гроші переправляла призовників за кордон (ФОТО)

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно злочинної групи із трьох учасників, які за попередньою змовою організували незаконне переправлення осіб, які підлягають мобілізації, через державний кордон України (ч.3 ст.332 КК України).

На Закарпатті судитимуть організовану групу, яка за гроші переправляла призовників за кордон (ФОТО)

Встановлено, що вказані особи реалізували незаконний механізм перетину держкордону поза межами пунктів пропуску – впродовж червня-липня 2022 року сприяли військовозобов'язаним громадянам у виїзді.

За свої «послуги» переправники отримали від трьох осіб понад 8 тис доларів США, а ще від двох планували одержати 6,4 тисячі, однак були затримані правоохоронцями у порядку ст.208 КПК України 25 липня 2022 року.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУ НП в Закарпатській області спільно із оперативниками Міграційної поліції Закарпаття та Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР Нацполіції України, а також співробітниками Головного оперативно-розшукового відділу 94 прикордонного загону.

Відповідно до санкції інкримінованої статті такі дії караються позбавленням волі на строк від 7 до 9 років з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною та з конфіскацією майна, повідомляють у військовій прокуратурі Західного регіону.

13 січня 2023р.

Теги: призовники, переправлення

Коментарі

Шоні 13.01.2023 / 18:02:17
Це організаторам-переправникам. Пройшло аж більше півроку. І це під час війни.
А що самим ухилянтам, крім складеного протоколу?
Доречі, Ви цю назву не використовуєте, а львівські, столичні ресурси з цим в порядку

НОВИНИ: Кримінал

22:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 2
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
14:21
Затримано третього організатора масштабної нарколабораторії в селі на Мукачівщині Фото новина
02:22
Суд у Сваляві умовно покарав військового за продаж вибухівки та набоїв
01:47
/ 8
У Березові на Хустщині підлітки зафільмували жорстоке вбивство ними палицею собаки Відео новина
23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 54
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
» Всі новини