В Ужгороді впроваджують платне паркування у центральній частині міста (ВІДЕО)

З наступного тижня в Ужгороді впроваджують платне паркування у центральній частині міста.

В Ужгороді впроваджують платне паркування у центральній частині міста (ВІДЕО)

Вулиці Фединця, Корятовича разом з площею Льва Толстого, площа Петефі та площа Жупанатська – це території, де паркування стане платним.

Вартість години стоянки – 25 гривень.

10 січня 2023р.

Теги: паркування, центр

Коментарі

Серий 2023-01-13 / 19:34:28
Сільпо кохання і там буде платно

Пане Йване 2023-01-12 / 16:01:17
А взагалі, в Європі, в центрі ніяких парковок.

Іван 2023-01-12 / 14:41:51
Якраз для таких, хто в центрі ставить на цілий день, бо під дверима роботи, і треба платну парковку, може подумають, чи варто, а стосовно 20 хв безкоштовних (я лем ся зазвідати, на 5 минут бабку усадити і т.д) можна би продумати, разом з тим дійсно важливо, куди підуть кошти від даного доходу. А взагалі, принцип правильний, по Європі подивіться, майже всюди платні парковки в центрі, інша справа, що хоча б розмітку нанести потрібно.

правда 2023-01-11 / 20:37:37
на війну тих спиногризів із служби Белякова

Ужгородець 2023-01-11 / 18:15:52
Тільки у нас так мож щось придумають для збору грошей і нічого не вкласти в це діло.

А чий влада вдавилася б побудувати якісь парковки в місті, а так виходить нічого не було нічого не зробили но вже платно.

Нік 2023-01-11 / 14:36:40
20 хв безплатно, 1 година - 100гр.Парковок може бути море, побудованих поверхівок і за городом.

Варто не страждати 2023-01-11 / 14:25:01
Уже корита стоять на всіх прилеглих вулицях, закладені всі тротуари. Ви хочете щоб ще більше машин стояло на тротуарах бічних вулиць, на яких взагалі проїзд неможливим став бо вся вулиця завалена автохламом відвідувачів і робітників центральних вулиць ? Перетворили місто на стоянку для заєжжих із навколишніх сіл.

Сердитій жоні 2023-01-11 / 14:08:51
То не паркуйся і не плати. У нас кожен хоче підвезти свої гузиці прямо під двері магазину чи кабака і 100 метрів пронести їх на своїх ногах не годен

Сердита жона 2023-01-11 / 13:34:53
Якраз коли війна і люди грошей не мають, платна парковка їм горить?! У себе перед хижов най роблять! І так нема де стати вдень в тому центрі, а тут ще плати, щоб на 20 хвилин стати?? Чому всі мовчать? Всім підходить???

Фрасови 2023-01-11 / 13:17:35


Кідь встановлювати плацу закарпатцям за стоянку воза буде закарпатець з великов гузицьов, тобі буде май легко?


Фрас 2023-01-11 / 12:26:21
Конюхи з Львівщини з великими гузицями мають встановллювати плату Закарпатцям,за стоянку воза но,побзераєме

Ужрогодець 2023-01-11 / 11:19:21
Только, якшо я пішов на роботу в центрі, то з мене 200 грн за парковку за день. І при цьому, жодної парковки по суті нема, а якщо машину хтось заціпить протягом дня - відповідальності ніхто не понесе. В Мукачеві критий паркінг з камерами коштує 5грн на годину. І є ще 2 великі парковки з охороною в центрі міста. А за шо тут 25 грн?

Олександ7722 2023-01-11 / 09:46:07
100 ставте і відразу

Читач 2023-01-10 / 20:32:04
Давно треба було, лиш коби тоті гроші на зосен городу пушли а не злодійковатому меру з його бандов посіпак ковальським боршовським і тд.

бумбакам депутатам 2023-01-10 / 18:23:09
а слабо впровадити лічильники часу як у Європі? Година - безплатно, а дале уже кладіть 50грн за наступну годину і так дале? Чи я ускочу на пару минут і уже маю платити? Чи депутати за границьов не були і не знають як то треба зробити?

НОВИНИ: Соціо

21:58
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок