Реклама B3

В Ужгороді щочетверга проводитимуть обговорення щодо перейменування вулиць (ФОТО)

Про підсумки громадських обговорень щодо перейменування в Ужгороді 54 вулиць розповіли напередодні, 15 грудня, у міській раді на громадських слуханнях заступник міського голови Василь Пинзеник та головний архітектор міста Олег Боршовський.

В Ужгороді щочетверга проводитимуть обговорення щодо перейменування вулиць (ФОТО)

Як зазначив Василь Пинзеник, громадські обговорення тривали 2 місяці – із 5 жовтня і до 7 грудня – відповідно до законодавства та протоколів комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, розташованих на території міста Ужгорода. Зараз етап обговорення завершився і починається наступний – громадські слухання.

Олег Боршовський розповів, що за ці два місяці управління містобудування та архітектури отримало багато звернень від ужгородців, зокрема й колективних. Звернення надходили і в електронному, і в письмовому вигляді. Крім того, ужгородці могли висловити свою думку щодо перейменування вулиць, проголосувавши також через гугл-форму. Усі ці звернення обов’язково візьмуть до уваги.

Зважаючи на те, що на громадських слуханнях повинні розглянути 54 вулиці, а також те, що на останніх засіданнях комісії запропонували ще варіанти для перейменування вулиць, зокрема на честь загиблих у війні з росією ужгородців Данила Богуславського та Руслана Ференці, вирішили, що слухання проводитимуть поетапно, по районах – щоб максимально залучити мешканців тих вулиць, перейменування яких обговорюватимуть, врахувати їхню думку  та, відповідно, отримати якісний результат.

Попередньо вирішили, що проводитимуть громадські слухання щочетверга. Інформація про це буде поширена на сторінках міськради у соцмережах та через ЗМІ.

Першими на слуханнях 22 грудня о 16:00 обговорюватимуть перейменування вулиць мікрорайону Радванка:

Олекси Борканюка,

Василя Верещагіна,

Михайла Глінки,

Донської,

Осетинської,

Степана Разіна,

Петра Чайковського,

Валерія Чкалова,

Івана Шишкіна.

16 грудня 2022р.

Теги: обговорення, слухання, перейменування, вулиці

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 1
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
» Всі новини