Керівником Закарпатської митниці призначено Олександра Семиргу (ФОТО)

Сьогодні, 7 грудня, у Закарпатській ОВА відбувся брифінг Першого заступника Голови Держмитслужби Олександра Щуцького, який розповів представникам мас-медіа про першочергові завдання в митній системі у період повного блекауту через знеструмлення енергосистеми України після російських ударів.

Керівником Закарпатської митниці призначено Олександра Семиргу (ФОТО)

Користуючись нагодою, посадовець також представив журналістам керівника Закарпатської митниці Олександра Семиргу.

Насамперед Олександр Щуцький зазначив, що останні російські обстріли спричинили масштабне відключення електрики по всій країні, в тому числі і на митних постах на кордонах. Тому керівництво Держмитслужби оперативно визначило пріоритетні завдання для всіх митниць, зокрема, для уникнення накопичення черг перед КПП, забезпечивши стабільний робочий режим пунктів пропуску.

Після представлення в.о. начальника Закарпатської митниці Олександр Семирга коротко розповів про себе, зазначивши, що в митних органах працює більше року, до цього працював у сфері бізнесу. Він також окреслив першочергові завдання, які реалізовуватиме в найближчий час.

Насамкінець Олександр Семирга розповів журналістам, що через Закарпатську митницю вже ввезено 6,8 тис.шт генераторів зі звільненням від сплати митних платежів на суму майже 50 млн грн. Він підкреслив, що не підлягають письмовому декларуванню генератори, вартість яких не перевищує 500 євро та вага яких до 50 кг, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі. Водночас наголосив, що обмеження щодо кількості, вартості та ваги генераторів, які ввозяться громадянами без сплати митних платежів, наразі відсутні, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці.

07 грудня 2022р.

Теги: митниця, керівник, Олександр Семирга

Коментарі

4566333у 09.12.2022 / 10:36:22
Поставте його на вагу до посади і коли йтиме з неї.

Радник Байдена 08.12.2022 / 22:00:54
В кого погано з біснесом негайно на митницю. Сьогодні, що день сміху

Нік 08.12.2022 / 15:45:56
на одного доларового мільйонера стало більше

Всьо чьотко 08.12.2022 / 10:32:11
Війна війною, а обід по розпорядку!!!

Читач 08.12.2022 / 09:29:05
Як той відомий режисер казав: "Не вірю!!!" Ситуація не зміниться. Контрабанда буде йти і надалі!!! Гидко дивитись на цих перевертнів!

777 08.12.2022 / 09:11:31
Має більший досвід у бізнесі ніж в митній справі, цікаво він там буде митником чи бізнесменом?

Правда 07.12.2022 / 21:32:34
Позоривладі у військовий час, почитайте нешановні, що за вас люди пишуть об'єктивно, бо нико не вірить у реальну боротьбу з корупцією, бо якби хоч щось таке було, то попередник після цілої серії на рівні держави про схематози на Закарпатській митниці уже би сидів у тюрмі, а цей горе бізнесмен з своєю кришею добре би думали, що їх чекає через пару місяців. Все інше показуха електорату, уви.

До нижніх 07.12.2022 / 20:55:13
Не хвилюйтесь після нашої перемоги над путлером всі хто розкрадав країну і займався корупцією будуть покарані.

Сабадош 07.12.2022 / 19:43:30
Справиться, Микита научить як гроші зберати.

:)) 07.12.2022 / 19:28:51
95 квартал державою керує, тамади Верховною Радою, областю контрабандист, чому барига не може керувати митницею?

Пітьо 07.12.2022 / 19:25:09
Реаліті шоу стати мільйонером. Знайомтесь з новим учасником, та майбутнім мільйонером.

Немйов 07.12.2022 / 19:09:17
Скільки? Більше року! Серйозно. І вже керівник обласної митниці, навіть не головний інспектор? Одне з двох- або кум, або за гроші, або просто поклали дурня біля якого схеми будуть працювати як працювали, поки болван буде чухатися. Це проходили і не раз. Даю йому сім місяців.

???? 07.12.2022 / 18:34:07
Де попереднє керівництво? Зловили, зважили і відпустили?

НОВИНИ: Соціо

11:02
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 2
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:32
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 4
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
10:06
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Едуардом Ного Фото новина
17:13
Підтверджено загибель Героя із села Костилівка на Рахівщині Анатолія Годенчука Фото новина
13:24
На Закарпатті за місяць розшукали сімох водіїв-втікачів після ДТП
12:49
Підтвердили загибель воїна із Перечина Івана Ценкнера Фото новина
10:04
/ 1
Нетверезий водій в Ужгороді спричинив ДТП та врізався в огорожу Фото новина
18:28
У Хусті в ДТП за участі автомобіля та скутера травмувався чоловік Фото новина
11:22
/ 2
У Мукачівському замку «Паланок» триває лицарський фестиваль Фото новина
08:14
Закарпаття стало частиною нового міжрегіонального маршруту «Карпатський етновайб» Фото новина
16:37
Після понад трьох років полону на Закарпаття повернувся оборонець Маріуполя Фото новина
12:27
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Савком Фото новина
18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
14:02
У Доробратові на Мукачівщині попрощаються із полеглим Героєм Василем Боговичем, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
09:25
/ 9
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
» Всі новини