На Закарпатті спинили чоловіка, який мав намір незаконно перетнути кордон разом зі своїм собакою (ФОТО)

Мешканця Запоріжжя зупинили учора неподалік від кордону прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону.

На Закарпатті спинили чоловіка, який мав намір незаконно перетнути кордон разом зі своїм собакою (ФОТО)

42-річний чоловік прибув на Закарпаття з метою незаконного перетину кордону. Окрім особистих речей та коштів у різних валютах, чоловік ніс свого домашнього улюбленця – йоркширського тер'єра на ім'я Тимофій.

Прикордонникам чоловік пояснив, що його сім’я виїхала до Бельгії і він хотів незаконно перетнути кордон з Румунією щоб у подальшому потрапити до своїх рідних. У який саме спосіб мав перетинати кордон, правопорушник не знав.

Повідомив, що дружина через соціальні мережі знайшла ділків, які пообіцяли переправити його до сусідньої країни. Для цього наказали їхати у селище Солотвино, вздовж якого уся ділянка українсько-румунського кордону проходить річкою Тиса. Про те, що чоловіку прийдеться перетинати кордон річкою, у якій він міг втопитися разом зі своєю собакою, йому «традиційно» не повідомили.

Наразі оперативники встановлюють коло осіб, можливо причетних до організації незаконної подорожі чоловіка.

На самого правопорушника складено протокол про вчинення ним адмінправопорушення передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Справу скеровано до суду, повідомили Закарпатт онлайн у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.

03 грудня 2022р.

Теги: кордон, собака, ухилянт

Коментарі

з песиком воно 04.12.2022 / 06:40:54
Попробуй знайди! Як він такий читавий кабанюра! І куда воєнкоми дивляться - такий собі вештається. То від гоніння балди надумав тікати

байрактар 03.12.2022 / 21:36:22
не могли для фото кращого погранця знайти бо він біля нього як ліліпут

НОВИНИ: Кримінал

17:38
/ 2
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
18:42
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра подала заяву до поліції про умисне перешкоджання журналістській діяльності та порушення недоторканності приватного життя
16:34
Тернополянину, який на Закарпатті переправляв "ухилянтів" до Угорщини за $12 тис., оголошено про підозру Фото новина
16:08
За злив у соцмережі пересування військової техніки ЗСУ 23-річному ужгородцеві оголошено про підозру – СБУ
» Всі новини