На Закарпатті стартує "Книга-Фест-2022" (ФОТО)

Презентації літературних новинок, спілкування з авторами й видавцями, буккросинг у Пунктах Незламності – таким буде «Книга-Фест 2022» на Закарпатті в умовах воєнного стану.

На Закарпатті стартує "Книга-Фест-2022" (ФОТО)

Одинадцятий традиційний фестиваль в області цьогоріч уперше пройде в змішаному форматі книжкового марафону, розповіли на брифінгу в обласній військовій адміністрації. 

«Зараз ми воюємо не за території, а за своє майбутнє. Історія цього періоду вкотре доводить, що Україна – там, де українська мова й українська книга. Тому в межах фестивалю вперше в країні у Пунктах Незламності ми започатковуємо буккросинг, щоб тут було не тільки тепло та електрика, а й українська ідентичність, рідне слово», – повідомив начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Роман Молдавчук. 

За його словами, кожен охочий може принести в Пункт Незламності нові або вживані книги, аби відвідувачі мали змогу провести тут час цікаво та з користю. 

Детальніше про організацію та проведення «Книга-Фесту – 2022» розповіла начальниця відділу інформаційної політики та книговидавничої справи управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Марина Чепа-Марковці: 

«Сьогодні в нас стартує одинадцятий книжковий фестиваль. Цьогоріч через війну він нетрадиційний і пройде в змішаному форматі – офлайн та онлайн. Будемо представляти продукцію наших видавництв, які мають що показати. Попри всі труднощі вони працюють, видають книги за власний кошт та міжнародні гранти». 

Книжковий світ живе і буде жити за будь-яких умов, наголосив поет, журналіст, голова обласної організації Національної спілки письменників України Василь Кузан. За його словами, нещодавно закарпатські письменники вперше були представлені на найбільшій міжнародній книжковій події цього року – на 74-му Франкфуртському книжковому ярмарку.

«Книги видаються, письменники їздять, презентують їх, звичайно, не в таких масштабах, як це було раніше, але є рух. Ми так само словом допомагаємо й наближаємо нашу перемогу», – зауважив Василь Кузан.

«Книга-Фест – 2022» за участі місцевих авторів і видавців в області пройде за організаційної та інформаційної підтримки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОВА. 

01 грудня 2022р.

Теги: книга-фест

НОВИНИ: Соціо

17:29
В Ужгороді попрощалися із 49-річним сержантом Михайлом Луп’яком Фото новина
15:53
У Мукачеві обговорили пошукову роботу щодо полонених та зниклих бійців Фото новина
14:47
У селі Великі Лази на Ужгородщині проведуть в останню путь полеглого Героя Івана Довганича Фото новина
13:29
Понад пів сотні жителів Ізи пройшли тест на гепатит А Фото новина
12:20
Закарпатці можуть отримати 6 500 грн у межах програми «Зимова підтримка»
11:01
На Мукачівщині підприємиця «віджала» сусідську землю під ресторан Фото новина
08:54
Стало відомо, коли 25 листопада вимикатимуть світло на Закарпатті
17:38
Закарпатські прикордонники затримали чотирьох чоловіків біля кордону з Румунією Фото новина
16:51
В Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Луп’яком Фото новина
16:24
До Мукачева прибули евакуйовані родини з Дніпропетровської та Запорізької областей Фото новина
15:52
На Тячівщині згоріла новозбудована лазня під час першого розпалювання Фото новина
11:27
На гірських дорогах Закарпаття рух ускладнений через сильний снігопад Фото новина
08:54
Оновлений графік вимкнень електроенергії на 24 листопада від Закарпаттяобленерго
17:46
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Горошником Фото новина
14:29
Поліція перевіряє можливий незаконний відстріл диких тварин на Хустщині Фото новина
13:18
У селі Абранка на Мукачівщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Крамаренком Фото новина
08:05
В Ужгороді вшанували жертв Голодоморів Фото новина
13:55
У Ізі на Хустщині розблокували дорогу та послабили карантинні обмеження через спалах гепатиту А
09:01
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 22 листопада
19:00
/ 4
У Мукачеві засудили жінку, яка торгувала метамфетаміном біля школи Фото новина
17:51
/ 3
У Карпатах рятувальники йшли крізь хуртовину до заблукалих туристів Фото новина
16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
/ 1
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
» Всі новини