Внаслідок зіткнення автівки з мікроавтобусом на Тячівщині травмувались молода жінка та двоє дітей (ФОТО)

"ДТП в смт. Тересва – легковик «Шкода-октавія» зіткнувся з мікроавтобусом «Газель». Постраждали – молода жінка та діти" - таке повідомлення поступило сьогодні зранку о 9.18 на лінію «103».

Внаслідок зіткнення автівки з мікроавтобусом на Тячівщині травмувались молода жінка та двоє дітей (ФОТО)

Фельдшер центральної оперативної диспетчерської миттєво передав виклик бригаді №1405.

Допомога примчала на місце пригоди за три хвилини. Після огляду всіх учасників ДТП з’ясувалося, що водій легковика і з молодшою 3-річною донькою не постраждали. Але його 29-річна дружина і ще двоє дітей отримали травми: у жінки закрита черепно-мозкова травма та струс мозку, а у дівчинки та хлопчика (відповідно 9-ти років та 8-ми років) садни обличчя. Другий водій - учасник ДТП не отримав жодних ушкоджень.

Фельдшерка надала допомогу всім травмованим і транспортувала їх автівкою «швидкої» до Тячівської районної лікарні.

«103» нагадує: будьте уважні за кермом, особливо в ранішній та нічній час доби – через мінливі зміни погоди часто асфальт на шляхах вкривається тонким шаром льоду, який називають «чорним льодом». Його підступність у тому, що зовні дорога виглядає абсолютно безпечною, однак автомобіль може стати некерованим навіть на невеликих швидкостях… Так, як це сталося у цій ДТП. На щастя, всі учасники пригоди живі і їхньому життю нічого не загрожує.

"Чорний лід" часто з'являється на дорогах, коли температура повітря вдень трохи вище нуля, повітря вологе, йде дощ або мряка, а ввечері температура опускається трохи нижче нульової позначки. Через підвищену вологість дрібні частинки води осідають на дорогу і утворюють тоненьку водяну плівку. При зниженні температури вона перетворюється на крижану. Причому градусник може показувати плюсову температуру, а на дорожньому покритті вона буде нижчою за нуль.

30 листопада 2022р.

Теги: зіткнення, мікроавтобус, жінка, діти

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:42
У річці Тересва на Закарпатті виявили тіло чоловіка
09:11
Поліція Закарпаття зупинила вантажівку після стрілянини по колесах Фото новина
14:50
У Мукачеві під час пожежі ледь не загинув чоловік Фото новина
15:47
На Хустщині пожежа ледь не знищила будинок Фото новина
15:18
/ 1
В Ужгороді патрульні врятували жінку від спроби самогубства
13:21
/ 2
В Ужгороді триває ліквідація пожежі на сміттєзвалищі Фото новина
12:34
На Хустщині під час пожежі постраждав 75-річний чоловік Фото новина
11:53
На Тячівщині у водоймі виявили тіло чоловіка
18:27
Через негоду на Закарпатті пошкоджено авто, будинок і знеструмлено населені пункти Фото новина
17:14
Через штормовий вітер на Закарпатті загинув чоловік Фото новина
13:52
На Закарпатті через штормовий вітер падають дерева Фото новина
16:04
На Тячівщині горів житловий будинок Фото новина
14:28
На Берегівщині медики врятували жінку з анафілактичним шоком після укусу бджоли
11:24
На Мукачівщині під колесами авто загинув пішохід, який рухався дорогою у темряві Фото новина
10:11
/ 1
На Закарпатті медики врятували пацієнта з пульсом до 20 ударів за хвилину
16:02
На Берегівщині постраждала 71-річна жінка внаслідок вибуху газу Фото новина
14:27
На Тячівщині під час нічної пожежі загинули двоє людей Фото новина
11:11
У селищі Великий Бичків на Рахівщині у річці виявили тіло 24-річного чоловіка
18:32
/ 2
Неподалік Хуста 29-річний водій на смерть збив жінку Фото новина
14:39
На Закарпатті врятували чоловіка з небезпечним серцевим станом Фото новина
13:22
У селі на Хустщині пожежу вночі виявив собака Фото новина
09:09
На Мукачівщині дитину проштрикнуло металевим парканом Фото новина
17:45
У Словаччині згорів рейсовий автобус, що прямував на Закарпаття Фото новина
15:02
У Бенедиківцях на Мукачівщині немовля з’явилося на світ до прибуття швидкої
12:25
У Великому Бичкові горів двоповерховий будинок Фото новина
» Всі новини