У Дийді на Берегівщині в пожежі ледь не загинула 77-річна жінка (ФОТО)

24 листопада, о 21:20, до Служби порятунку повідомили про пожежу в надвірній споруді, що в с.елі Дийда Великобийганської тергромади. Телефонував син 77-річної власниці оселі, який побачив, що горить прибудова до житлового будинку.

У Дийді на Берегівщині в пожежі ледь не загинула 77-річна жінка (ФОТО)

На місці події працювали два відділення 17-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Берегово та вогнеборці-добровольці села Дерцен. Рятувальники вивели з житлового будинку господарку та приступили до гасіння пожежі в прибудові. 

Через відсутність поруч вододжерел, для безперебійної подачі води на гасіння було організовано її підвіз. Також існувала реальна загроза розповсюдження полум’я на житловий будинок, але вправність та оперативність бійців ДСНС не дали жодних шансів для розповсюдження. За 2,5 години пожежу площею 80 кв.м було повністю ліквідовано.

На пожежі ніхто не постраждав. Причини її виникнення та збитки встановлюють компетентні служби, інформує ГУ ДСНС України в Закарпатській області.

26 листопада 2022р.

Теги: пожежа, вогонь, Дийда

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:43
У Бедевлі на Тячівщині через пожежу в гаражі згоріли припарковані поруч причепи і бульдозер Фото новина
15:49
/ 1
На Рахівщині біля румунського кордону виявили тіло невідомого чоловіка Фото новина
14:14
У суботу в Ужі та Латориці виявили потопельників
13:16
У Чинадійові через пожежу в надвірній споруді з сіном "підгоріли" два припарковані поруч авто Фото новина
14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
17:11
/ 3
Через обвал мосту між Підполоззям і Жденієвом на Мукачівщині 2-річного малюка з температурою 40°С і судомами на руках переносили через річку Фото новина
16:34
У приужгородських Оноківцях вогонь з покинутого будинку перекинувся на сусідську оселю Фото новина
01:06
/ 1
У дозволі для руху вантажівок зі щебенем через міст, що обвалився, було відмовлено, а на місці НП аврально споруджують тимчасову переправу Фото новина
» Всі новини