На Закарпатті нначальника митного посту "Тиса" та його заступника викрили на вимаганні хабарів в автоперевізників (ФОТО, ВІДЕО)

Працівники Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора затримали начальника митного посту «Тиса» Закарпатської митниці та його заступника.

На Закарпатті нначальника митного посту "Тиса" та його заступника викрили на вимаганні хабарів в автоперевізників (ФОТО, ВІДЕО)

Вони систематично брали гроші в автоперевізників за безперешкодний проїзд автобусів через кордон.

У межах боротьби з корупцією на митниці та наповнення державного бюджету працівники ДБР задокументували факти вимагання митниками в одного з підприємців, що здійснює міжнародні перевезення громадян, 10,6 тисяч євро.

Такса встановлювалася з розрахунку за кожний автобус та ту кількість товару, яку він перевозив. Така «співпраця» та регулярна сплата «данини» дозволяла транспорту перевізників безперешкодно та без штучного затягування процесу проходження митних формальностей перетинати державний кордон.

Сума неправомірної вигоди зловмисниками розраховувалася з урахуванням попередньо отриманих смс-повідомлень перевізника щодо ваги товару, який перевозився пасажирами, та складала в середньому біля 500 євро з кожного автобусу.

Посадовці були затримані під час отримання чергового траншу у розмірі 7,5 тис. євро.

Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання запобіжного заходу.

Попередня кваліфікація: вимагання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за попередньою змовою групи осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

Затриманим загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 10 років.

Тривають першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення зазначеного злочину.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

17 листопада 2022р.

Теги: хабарі, митний пост, Тиса, автоперевізники

Коментарі

Служба 2022-11-21 / 20:30:04
Цікаво, а де ж Піпаш Ігор касу збирає? Підскажіть, хлопнем дітвака.

Малинич 2022-11-20 / 13:55:13
Штефанюк хабарник і корцпціонер , який зумів через продажі справ та порушенні кримінальних справ на замовлення хоче поставити на посаду косея щоб поітм через свою адвокатську контору потім збирати бабло за вирішалово . після звільнення зразу купив собі будинок в самому центрі біля словацького консульства та зробив ремонти там зараз примає хабарі для передачі прокурорам та судям . я ж був замом у штефанюка я добре знаю цього щюря

Косей " жилкін 2022-11-20 / 13:48:18
Косей це представник контробанди , всі котробандисти сигарет та наркоти вже почали збирати долі з своїх щоб посадити косея на прокурора області . Косей настільки жадний , що навіть не хоче за себе сам заплатити , а він має підпільні бізнеси в області оформлені на родичів , земельні ділянки в курортних зонах та лижних базах . Косей активно скуповує нерухомість в Празі та здає заробітчанам.
Жилікн то валянок з мадярським паспортом та підтримкою ОПЗЖ . Раніше в фейсбук гуляли фотографії в компанії Чубірка , Громового , Деркача з Хорватії. В кого збереглись нехай оприлюднять .

Rok 2022-11-19 / 22:55:01
Де дивиться місцеві СБУ та прокуратура? Невже такі схеми повз них проходять? Хто в таке повірить? Косей в курсі і в долі

Матвійович 2022-11-19 / 19:13:41
В діях митників чітко прослідковується шашрайство з натяжкою, колегам з Офісу Генерального прокурора потрібно до КПК частіше звертатись.

злий 2022-11-19 / 18:32:02
Закарпатці не мають часу на вшанування пам'яті полеглих земляків, бо вони вишикувалися в чергу до контрабандного корита

пенсіонер 2022-11-19 / 17:30:31
Десятки коментарів про цих сук продажних.
А за загиблими на війні Героями, нашими земляками, один - два коментарі.
Закарпатці ви МАРГА безсловесна.

До ніка коментаторських криски 2022-11-19 / 13:15:31
ПІПАШ чорте то ти ся хочеш отбілити? Йди сам воюй, а не по свої ходи жебраючи 50 грам віскі.

Коментар 2022-11-19 / 11:51:17
Одного хабарника прийняли, а інших забули
Комусь тут дуже заздрісно

коментаторські криски 2022-11-19 / 11:46:27
Отаке почитаєш…. Як багато анонімного лайна, що нич не знає, а шороху наводить дай Боже. Не шановні панове, ви не там сили тратите, ваші здібності дуже потрібні в окопах. А то ж дивись які..Поховалися за горами і в анонімах , ліпше на батьківщину працюйте

Колектив Вася 2022-11-18 / 21:08:57
Нічого-нічого! Подивимось, що з цим покидьком Піпашом буде після зміни керівництва! Хотя… Нічого! Він так знає вилизати-в дупу ціліком залізти, херні на колег наговорити, що можливо і не накажуть смердяка! Але якщо хтось з колективу стане керівником то що Ігорьок? Знову шнирьок? Колектив тобі твою лисячу блатоту і підстави не пробачить!!! До речі, нову БМВ вже вибрав?)))

Тетяна 2022-11-18 / 19:30:50
Пане Малинич, перестаньте очорняти Оксану Андріївну! Тримає вас добре в зашморгу під каблуком, не дає вам крисятнічати та бісетеся.

123 2022-11-18 / 18:21:45
Геть розігнати весь пост і набрати нових!

Юрист 2022-11-18 / 18:18:02
Та таких виродків як Піпаш Ігор багато у прокуратурі. Чого вартий Форгачій Іванко, двічі на хабарник і корупціонер, який працює підприкриттям Ломакіної-невідомої Оксани, дочки не корупціонера-прокурора Ломакіна з Харкова, якого затримували за хабарі. Чи чого вартий Ігор Коптєв, дніпрянин, який обклав даниною всіх місцевих прокурорів, які вже з шкіри вилізають щоб задовільнити його аппетити. Чи як пояснити різкий фінансовий успіх Ладняк Олександра, який немаючи копійки купив практично нову Шкоду Суперб, після розбиття машини колеги та компенсаційних виплат за пошкоджений транспорт. Колеги йому скидувалися на виплати, а через три місяці - нова машинка. Що на це скажете, панове?

Роман-2 2022-11-18 / 17:01:05
"ШНИРЬок" Ігор ПІПАШ-син Мента -з бувш ОблГАЇ-Піпаша Івана-І ВІН Ігоря Там і ВСТРОЇВ в ОблПрокуратуру-"ЗАПХАВ"..Шоб Той "ОТБИВ"Затрачені Гроші

Вася 2022-11-18 / 16:17:41
Корупція у податковій і керує нею Матьола і Гопа.

Вася 2022-11-18 / 14:50:52
А шнирьок-Ігорьок ПІПАШ коли в кайданках буде? Касир прокуратури! То ще та КРИСА! Якщо вже за крис взялись то хапайте і його!!!

Роману 2022-11-18 / 12:41:18
Остаточний результат буде в карманах прокурорів

Роман 2022-11-18 / 10:44:15
Цікавий остаточний результат!?

Кукловоди 2022-11-18 / 09:46:14
А чому начальнику і заступнику у податковій не беруть за хабарі, які від підприємців за ПДВ вимагають?????????????????????

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат