Прісні води Карпатського регіону опинилися під загрозою

Сьогодні, 29 травня, у Львові відкрилась VII міжнародна науково - практична конференція «Ресурси прісних вод Карпатського регіону». 15 дослідників з-за кордону та відомі науковці з України визначили, що основними проблемами Карпатського регіону є водопостачання та раціональне використання прісних вод, недосконалість очистки та утилізації стічних вод, хімічне та біологічне забруднення поверхневих вод басейнів рік Дністер, Західний Буг, Сян, зниження якісних та кількісних характеристик води, тощо.

Метою такої конференції, за словами голови комісії Українського союзу промисловців та підприємців з питань охорони навколишніх природних ресурсів, президента Конфедерації ділових кіл Львівщини Василя Срібного, є розгляд раціонального використання і охорони природних вод Карпатського регіону, водопостачання та проблеми раціонального використання прісних вод, нові методи водопідготовки для промислових виробництв, технологія питної води, а також вироблення спільної позиції стосовно напрямів екологічної політики з представниками влади, науки, громадськості бізнесових кіл.
До основних екологічних проблем Карпатського регіону також віднесли нераціональне використання природних ресурсів, деградацію унікальних екосистем.
«Проблема води важлива не тільки для Львівської області, а й для всієї України. Адже в нас запасів прісної води на 1 людину – 1 тис. кубів, в той час як в Росії – 2600. Ми практично не маємо вже чистих вод. Ця проблема з кожним днем стає все більш важливою. Нам потрібна державна програма, бо зараз є чітка тенденція на погіршення якості води», – зазначив професор, завідувач кафедри хімії і технології неорганічних речовин НУ «Львівська політехніка» Віктор Яворський.
Організаторами конференції виступили Держуправління охорони навколишніх природних ресурсів у Львівській області, Львівська ОДА, Український союз промисловців та підприємців, Конфедерація ділових кіл Львівщини, НУ «Львівська політехніка» та інші.

ЗІК
29 травня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 6
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини