Міськрада Ужгорода повертає через суд земельну ділянку, виділену "Закарпаття – Донбас"

Ужгородська міська рада вимушена звернутися до суду, щоб повернути земельну ділянку на вул.Артилерійській, 6а, яку ще у 2016 році виділили ОК «ЖБК «Закарпаття – Донбас».

Міськрада Ужгорода повертає через суд земельну ділянку, виділену "Закарпаття – Донбас"

За 6 років обслуговуючий кооператив навіть не розпочав будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб – а саме з цією метою було передано будівлю котельні у користування та земельну ділянку в оренду.

У зв’язку  із закінченням строку дії договору позички будівлю повернуто до комунальної власності 2 вересня 2022 року.  

Земельна ділянка на вул.Артилерійській, 6а  в оренді до 30 жовтня 2023 року, однак кооператив «ЖБК «Закарпаття – Донбас» звернувся із заявою про розірвання договору, її задовольнили – рішенням сесії Ужгородської міської ради 29 вересня 2022 року дію договору оренди припинили.

Департамент міської інфраструктури підготував проєкти додаткової угоди про розірвання договору оренди та повернення її у комунальну власність, проте ОК «ЖБК «Закарпаття – Донбас» відмовляється підписувати угоду і повертати земельну ділянку. До речі, орендну плату за земельну ділянку обслуговуючий кооператив систематично не сплачував, на сьогодні заборгованість – 150 тис. грн.

Зараз, коли потреба у житлі для переселенців є дуже гострою, Ужгородська міська рада не може раціонально використати земельну ділянку, хоча є інвестор, який уже готовий за благодійні кошти будувати там соціальне житло, повідомляють у мерії Ужгорода.

31 жовтня 2022р.

Теги: земельна ділянка, суд

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 6
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини