Сучасна людина звикла до цифрового сервісу й прагне, аби зроблене у кілька кліків замовлення вже за лічені хвилини опинялося у неї в руках. З цими очікуваннями клієнтів зіткнулися не лише великі логістичні компанії, але й більшість бізнесу взагалі.
Допомогти їм задовольнити очікування клієнтів може автоматизація транспортної логістики, яка дозволяє оптимізувати процеси доставляння товарів та отримати від цього максимальну користь для бізнесу.
Кастомна розробка програмного забезпечення надає цілу низку переваг:
Але цифровізація змінює не лише транспортування, паралельно вона оптимізує й зберігання та сортування товарів. У цьому сучасним компаніям допомагає впровадження WMS - програмного забезпечення, яке допомагає спростити моніторинг та контроль всіх складських операцій з моменту надходження товарів на склад і до самого його відправлення. Ця система управління складом оптимізує та автоматизує приймання та розміщення товарів, комплектування та відправлення товарів, а також дозволяє моніторити поповнення запасів.
Впровадження WMS-системи на складі дозволяє організувати його таким чином, що вона оптимізує всі робочі процеси. Це стосується як приймання й зберігання товарів, так й управління персоналом та документообігом. Не оминуть автоматизації й комплектація та відвантаження замовлень з подальшим обслуговуванням клієнтів. Окремо керівництво компанії оцінить максимально зручне управління складом та прозору звітність, яка дозволить виявити, які з процесів потребують покращення.
При цьому основним питанням для бізнесу стає не банальне “впроваджувати чи ні” автоматизацію свого підприємства, а який із запропонованих варіантів обрати. Річ у тім, що обраний варіант має успішно розв'язувати безпосередньо на сайті вже наявні проблеми бізнесу, а не створювати йому нові. І тут дійсно є з чого обирати - окрім вже готових “коробкових” продуктів, розробники пропонують бізнесу створення індивідуального рішення з нуля. На відміну від вже створеного програмного забезпечення, розрахованого на широке коло користувачів, розробка софту з нуля дозволяє створити максимально ефективну та індивідуальну систему, яку з часом легко масштабувати відповідно до розвитку самого бізнесу. Єдиними “недоліками” такого рішення є вартість та терміни розробки, які залежать виключно від навичок розробників. Саме тому, незалежно від обраного варіанту, варто звертатися до кваліфікованих розробників з надійною репутацією та реальними кейсами у вашій галузі.