Щоб якнайшвидше визначитися з вакансією своєї мрії, достатньо використовувати один або кілька сайтів, на яких зберігаються актуальні пропозиції з працевлаштування в Європі.
Де знайти вакансії по країнах Європи?
-
Першим варіантом, який стане в нагоді для працевлаштування буквально в будь-якій країні світу, є Layboard.com. Сайт побудований за простим принципом, тому розібратися в каталозі вакансій вдасться з першого разу. Для новачка варіант з Layboard ідеальний ще й тому, що всі оголошення швидко сортуються за містом або за фахом. Для доступу до інформації не потрібно навіть проходити реєстрацію.
-
Другий і не менш популярний варіант – LinkedIn. Він побудований за схожим з Layboard принципом. На головній сторінці з'являється поле пошуку. Воно включає назву міста та спеціальності, або ключове слово, якщо з точним напрямом у роботі мігрант ще не визначився. Сайт підходить для підбору оголошень по всій Європі та навіть у невеликих містечках.
-
Viadeo – сайт, офіс якого розташований у Франції. Мережа дуже швидко розросла і зараз доступні більше 9 мовних панелей. Щодня нові оголошення сортуються та виводяться на перші місця. Достатньо пройти швидку реєстрацію, щоб мати доступ до них і залишити відгук для зв'язку з потенційним роботодавцем.
-
Jobandtalent є спеціально створеною мережею, де можна знайти потрібну роботу. На ресурсі вже зареєстровано величезну кількість користувачів, які, до всього іншого, діляться досвідом та корисною інформацією. Ресурс працює у 8 європейських країнах.
-
Серед платформ, запущених у Британії, але функціонують у Європі та допомагають мігрантам знайти роботу – Adzuna. Більше десятиліття копіткої роботи зробило ресурс одним із найпопулярніших для трудової міграції саме в Європі. На сайті є пропозиції щодо роботи з досвідом і для новачків, які тільки роздумують про працевлаштування за кордоном. Сайт доступний у 10 країнах Європи.
-
Fiverr – універсальний інструмент пошуку роботи в Європі. Він працює за принципом Layboard. На головній сторінці одразу відкривається рядок пошуку. Основний напрямок у роботі – фріланс.
-
Tyba - сайт, створений в Іспанії, але доступний по всій Європі. На головній сторінці розташований рядок пошуку. Після введення міста для працевлаштування чи спеціальності з'являються оптимальні варіанти. Кожна вакансія має докладну інформацію про те, які умови праці та обов'язки. Щодня список пропозицій оновлюється, тому вдасться відстежити актуальні пропозиції.
-
Twago є біржею, де в основному зібрані спеціальності з фрілансу. Сайт перекладено 4 мовами, що зручно для іноземця. У Європі тема працевлаштування у сфері фріланс навіть для іноземця останніми роками набирає популярності.
-
Intern Avenue – сайт, який підійде для студентів та учнів у Європі. Є варіанти часткової чи повної зайнятості. Стажування також можна побачити на Intern Avenue.
-
Jobspotting – сайт для пошуку роботи у Британії чи Німеччині. В основному підійде для фахівців чи працівників із досвідом. Початківцям краще пошукати інші варіанти.
Робота у Європі може стати реальністю, якщо знайти офіційну роботу. Незважаючи на безліч труднощів з оформленням документів, такий вид діяльності є найбезпечнішим для будь-якого мігранта.
21 жовтня 2022р.
Теги: робота, працевлаштування, вакансія