Поблизу Ужгорода правоохоронець на смерть збив 15-річного підлітка, що переходив дорогу з велосипедом (ФОТО)

Працівники ДБР розпочали розслідування за фактом дорожньої аварії поблизу Ужгорода ввечері 16 жовтня, в якій загинув 15 річний хлопець.

Поблизу Ужгорода правоохоронець на смерть збив 15-річного підлітка, що переходив дорогу з велосипедом (ФОТО)

Підліток з велосипедом переходив дорогу на пішохідному переході, коли його збив автомобіль. Від отриманих травм підліток помер на місці аварії.

За кермом перебував правоохоронець, який був одразу затриманий. Встановлено, що він їхав на власному авто у позаробочий час. Експертиза засвідчила, що в момент ДТП чоловік був тверезим, проте це не звільняє його від відповідальності.

Розпочато кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 2 ст. 286 КК України).

Призначено низку додаткових експертиз.

Передбачене статтею покарання – позбавлення волі на строк до 8 років.

Процесуальне керівництво здійснює Закарпатська обласна прокуратура, повідомляє Державне бюро розслідувань.

 

17 жовтня 2022р.

Теги: дорога, велосипед, підліток, загибель, правоохоронець

Коментарі

пенсіонеру 2022-10-18 / 16:40:47
Тобі язик повертається таке молоти? Кому співчуття висловити? Охренілому менту, який на швидкості, похеривши всі правила, вбив дитину на зебрі?!.
Так, в ДТП може потрапити будь-який водій. Але в ТАКУ - лише охренівші від владної безкарності одиниці.
Ну і про Бога тут раптом згадав :(( Напевно і хрестик на дзеркалі заднього виду в того мента бовтався, і іконка Божої Матері на панелі десь була?

пенсіонер 2022-10-18 / 15:10:05
Кур.... як ся оживили коментувальники. Су... кожен з вас за кермом їздить, і один Бог знає чи не потрапите ви в ДТП. Хай суд розберається хто там правий а хто ні.
Так бисьте під... коментували загибель наших закарпатських героїв на форонтах, які захищають ваші сра.... Тут вам жаль співчуття висловити.

Bubu 2022-10-18 / 02:39:02
Як заажди . Спершу знайдуться "хороші" адвокати і суддя , які переговорять з батьками вбитого , мент їм заплатить і на тому буде діло закрите .
Ну як обично .
Батькам скажуть , сина не вернеш , а шо вам з того що мент сяде , а так получите 50 чи більше тисячок , та хоть шото будете мати за сина .
І ..... соглашаються .

Василина 2022-10-17 / 23:11:13
Розумники коментують, що дитина хотіла проскочити на велосипеді через перехід і вобще, не видно Їм пішохідного переходу! Дитина переходила пішохідну доріжку толкаючи велосипед, а від удару дитину віднесло від пішохідної доріжки десь на 50-100 метрів! Не виправдовуйте покидька, який летів майже 200 км/год. З такою швидкістю він даже якби й хотів зупинитися та не зміг би.

Пак Іршава 2022-10-17 / 22:44:43
Вікінг правий на всі 100%.А минтам які даже пороху не нюхали за що бойову доплату дають??? По 17-20тис зарплата і плюс бойові30 тис на місяць,за що,що з ресторанів не виходять??? А хлопці в окопах мерзнуть...Де справедливість???

вікінг 2022-10-17 / 22:06:30
Якщо відома фамілія тим хто коментує, то чому не повідомите. Нехай всі знають фамілію покидька. Хто воює, а хтось бухає, та ще і біду іншим приносить. Всіх ментів на фронт, а села повернути хлопців з тер оборони. Думаю, якщо хлопці справляються на фронті, то і тут спраляться

Мішель 2022-10-17 / 20:06:01
Так і тепер говорять що батьки все порішають

Сват 2022-10-17 / 19:53:34
А за ДТП в Берегові з начальником блатним поліції уже забули, уже Бабло порішало все, браво.

Мар‘яна 2022-10-17 / 19:39:33
Я там проживаю і там є пішохідний перехід по якому йшов хлопець !
Дуже шкода шо є такі «поліцейські»

справедливий 2022-10-17 / 18:45:51
Але щось на фото не дуже видно пішохідного переходу поблизу. Скоріш за все хлопчик вискочив іхотів проскочити,дуже часто таке буває. Велосипеди практично ніхто не переводить а всі переїжджають на них дорогу.

Василь 2022-10-17 / 18:40:09
І ніхто не каже, що якщо через переход іхав на на велосипеді, що постійно відбувається, то водій міг просто не побачити...

Петро 2022-10-17 / 18:00:23
йойой

Укроп 2022-10-17 / 16:40:23
Это просто трендец... сами гоняют и нарушают . Главное что бы не отмазали...

ужок 2 2022-10-17 / 15:49:30
і мент криванич тоже постоянно пяний їздить

Ужок 2022-10-17 / 14:00:43
Мент Цап постоянно п’яний їздить

Андрій 2022-10-17 / 13:55:08
Ще один такий дибільний поліцейський літає по Ужгороді на АУДІ (АО 0411 НО), дітвак одів форму і думає, що вже все можна. Так до уваги керівництву

128 2022-10-17 / 13:29:17
То яка фамилия, місце роботи?

Вік 2022-10-17 / 13:26:04
Мінімум 150 летів, а самі штрафують за швидкість.

007 2022-10-17 / 13:21:13
При чому тут, що він був тверезий...
Він летів під 200!
Їм усім закон не писаний !
25 років дати, за молоде невинне життя , що його обірвала тварюка!
Царство небесне, вічний спокій! А родині щирі співчуття .

128 2022-10-17 / 13:13:16
Фамилмя

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
» Всі новини