Величезний монумент має ознаки аварійності та, за повідомленнями громади, несе реальну загрозу життю й здоров’ю людей, які перебувають у черзі для перетину державного кордону.
Представники комісії, до котрої увійшли працівники обласної військової адміністрації, ДСНС та Ужгородської міської ради, встановили, що пам’ятник аварійний і потребує невідкладного демонтажу й переміщення на зберігання у визначене місце.
Відповідні служби отримали завдання на підготовку до демонтажу пам’ятника з дотриманням заходів безпеки.
Водночас профільний департамент ОВА готує документи для виключення пам’ятника з переліку Кабміну, щоб витримати процедуру.повідомляє голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
розвідка 2022-10-18 / 19:33:29
Коментар видалено. Адмін
Турул 2022-10-15 / 09:35:50
Сись мало тяже буде демонтувати- то не орла зняти.
ОДА 2022-10-15 / 09:22:56
Влада розумна а народ це бидлота,стадо баранів
Олег 2022-10-15 / 09:00:00
Флуд. Коментар видалено. Адмін
василь 2022-10-14 / 22:51:38
Під час вим ійни кошти з бюджету більше нема на що тратити місцевим чиновникам нічим зайнятись крім піару
МѢСТНЫЙ 2022-10-14 / 13:43:29
гарний тролінг. ця кам'яна потвора дійсно "несе реальну загрозу життю й здоров’ю людей". принаймні психологічному. чудове рішення!
Християнин 2022-10-14 / 13:04:39
А коли демонтують Сидора пропагандиста з Ужгорода, він агітує проти всякої єднтсти з Україною, прикриваючись Богом. В тюрмі його місце. Хоча меле багато дурниць, Томос не хоче а Кирило Методій до нього мабуть з Москви прийшли, бо це проект московський. Тож можна ще діагноз встановити.
Не варош 2022-10-14 / 06:08:09
Цікава стратегія по видаленню коментарів. А голова ода зараз має спеціалізацію по пам'ятниками. Цей пам'ятник, пам'ятний знак центр Європи. Є й інші. То найголовніше що треба в області. Він голова він знає?
злий 2022-10-14 / 00:28:27
Буде дуже добре, якщо це совкове кам'яне уйо**ще залишиться тільки на відкритках, видрукуваних колись у совку
Роман 2022-10-13 / 23:16:13
Нарешті цей ужас демонтують!
Ден 2022-10-13 / 22:59:47
Правильне рішення. По всій області треба демонтувати червону чуму.
сорри 2022-10-13 / 20:06:28
Заворушилися совкові миші ) Дякуйте своєму кремлівському кривавому карлику. Якби не він, то ця совдепівська почвара ще довго би стовбичила в цьому місці, продовжуючи отруювати душі і мізки і ганьблячи нас перед рештою Європи
Ужгородець 2022-10-13 / 20:03:37
Якщо є загроза "здоров'ю людей" то чому представники комісії без захисних шоломів на голові?
Браво! 2022-10-13 / 20:02:46
Молодці! Геніальне рішення!
до Істо(е)рика 2022-10-13 / 19:27:07
Ромаріо, йшло би ти звідси з своїм совкодр..черством в напрямку расєянського корабля.
До псевдоісторик 2022-10-13 / 19:25:43
Тупий дебіл та кремлебот тут один. Слід відрізняти пам'ятники сталінського режиму та місця поховання солдат. А як бути тим мільйонам українцям, котрі загинули до війни, під час Голодомору, були замордовані в НКВС, гнили по 20 років в лагерях та котрим не поставили жодних пам'ятників? Очевидно, в тебе пика комуняцька, родичі в гебні промишляли або вертухаями при союзі.
Історик 2022-10-13 / 19:22:47
Флуд, хамство і українофобія. Видалено ряд коментарів одного автора. Адмін
Василь 2022-10-13 / 19:19:37
Мабуть проект котеджів на тому місці вже погоджений...
Дюрі 2022-10-13 / 18:46:40
Давно пора боло знести шо сталин шо Гітлер були два сапога пара.
Варош 2022-10-13 / 18:42:22
Кошти що виділяються на демонтаж пам'ятника пропоную направити на закінчення ремонту КПП "УЖГОРОД" Відсутність тротуару, розмітки та іншої дорожньої інфраструктури КОМІСІЯ.НЕЗАУВАЖИЛА. КОШТ ДЕМОНТАЖУ ? ІСТОРИЧНА ЦІННІСТЬ ПАМ'ЯТНИКА ?....