У середу в Ужгороді виступить популярний український стендап-комік Василь Байдак

Василь Байдак – популярний український стендап-комік, учасник відомого Інародного театру абсурду «Воробушек», хресний батько унікального персонажа Бубудук.

У середу в Ужгороді виступить популярний український стендап-комік Василь Байдак

Професійний артист є двічі переможцем другого й четвертого Незалежного всеукраїнського Stаnd-Up фестивалю. Василь Байдак – учасник яскравого проєкту «Шоу імені Енді Кауфмана».

НА КОНЦЕРТИ ВАСИЛЯ БАЙДАКА ВАРТО ЙТИ, ТОМУ ЩО ВІН:

Найдивніший і тому найцікавіший комік на сучасній українській сцені.

Безмежно творчий і відкритий перед публікою.

Не женеться за грошима, а прагне перш за все побачити небайдужість в очах глядачів.

ВАСИЛЬ БАЙДАК – АВТОР, ЯКИЙ ДИВУЄ, ЗАХОПЛЮЄ, СМІШИТЬ ТА ДАРУЄ АБСОЛЮТНО НОВІ ВРАЖЕННЯ

Як і належить природженому стендаперу, рідним жанром для Василя є саме імпровізація. Найскладніший формат для артиста і найулюбленіший для публіки. Успішний експромт, шалені, нерідко поза межами уявного експерименти з темами, словесними зворотами та форматами – «коник» українського автора.

Чого тільки вартий вигаданий Василем персонаж Бубудук! За словами артиста, він відшукав нового героя у 2017 році в Греції. Бубудук – щось на кшталт неандертальця, котрий постійно надсилає Василеві відеокасети. А комік вже із властивим йому почуттям гумору переозвучує важливі «меседжі» первісної людини. Перегляди відео з одкровеннями Бубудука збирають багато лайків та схвальних коментів від користувачів інтернету.

ІНАРОДНИЙ ТЕАТР АБСУРДУ «ВОРОБУШЕК» ТА СОЛЬНІ ВИСТУПИ

Для телеглядачів знайомство з талановитим коміком відбулося під час показів популярного проєкту «Ліга сміху». Василь Байдак у складі харківського театру абсурду «Воробушек» привернув увагу глядачів особливим акторським талантом, умінням невимушено й природно триматися на сцені.

Вінничанин за походженням, сьогодні Василь Байдак мешкає у Харкові, бере участь у різноманітних шоу, гастролює із сольними концертами. Один з популярних проєктів, де Василь проявив себе як стендап-комік – це «Шоу імені Енді Кауфмана». Творчість артиста має різний, але завжди потужний вплив на слухача. З першого разу дехто виходить із зали із розкритим ротом, намагаючись «переварити» і втямити побачене й почуте. Але він вже напевно прийде вдруге, втретє – і «втягнеться», «підсівши» на виступи, точно описати котрі надто складно.

Ось як запрошує на свій виступ сам комік:

"Це я, Байдак Василь, актор Інародного театру абсурду Воробушек, персонаж Бубудук, можливо бачили мене в різних шоу або в метро. але зараз я звертаюсь до вас як стендап-комік.

звертаюсь і запрошую на мій стендап, який відбудеться у вашому місті в рамках всеукраїнського туру.

що там буде?

якби то було до повномасштабного вторгнення, то ми би з вами уявляли вахтерку кентавра і фантазували б про розчинні туалетні втулки. але довбана росія вкрала в мене абсурд. як би вичурно я не жартував, а росія існує абсурдніше. тому буде комедія спостереження за абсурдом, який відбувається навколо нас чи всередині нас. і скажу чесно, роблю цей стендап аби не зійти з розуму. тому, як ви теж хочете бути трохи далі від тривоги і стресу - чекаю вас. зроблю все можливе, щоб ви сміялись ще трохи після закінчення стендапу (але недовго, бо як ви будете спати і сміятись, то це не дуже добре).

25% відсотків від прибутку піде на ЗСУ чи допомогу потерпілим.

вхід 18+ 

до зустрічі!"

Єдиний виступ Василя Байдака в Ужгороді  відбудеться у середу,  12 жовтня, в приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру.

Квитки без жодної комісії можна придбати безпосередньо в касі або онлайн за посиланням: https://concert.ua/uk/event/vasil-baidak-stand-up-uzhhorod

11 жовтня 2022р.

Теги: Байдак, стендап, комік

НОВИНИ: Соціо

21:30
/ 1
Територія України під час війни буде використовуватися країнами Європи як "зелена батарейка": ГО "Зберегти Пікуй" про загрозу знищення унікальних природних ландшафтів Карпат
18:05
У Мукачеві спрямували майже 14 млн грн на підтримку військових та їхніх родин
17:02
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню путь полеглого Героя Йосипа Чернія Фото новина
15:58
/ 1
Снайпер "Ярий"
15:33
Уночі на Ужгородщині палав житловий будинок Фото новина
14:22
/ 2
На Закарпатті викрили дві схеми втечі чоловіків за кордон Фото новина
13:30
/ 1
Через митний пост «Ужгород» намагалися незаконно ввезти хутра на майже $100 тисяч Фото новина
12:27
/ 1
На Берегівщині у ДТП загинув військовий Володимир Любінецький Фото новина
11:33
На Закарпатті затримали ужгородця, який за $1700 обіцяв «вплинути» на посадовців ТЦК Фото новина
10:10
На горі Піп Іван Чорногірський — мінус 6 і хмарно Фото новина
09:09
/ 1
Водій бетонозмішувача на Закарпатті заплатить 17 тис. грн штрафу Фото новина
18:07
В Ужгороді тракторист допоміг загасити палаюче авто Фото новина
17:24
Осіння подорож Боржавою: як діти природу пізнавали Фото новина
17:10
На Закарпатті стягнули понад 10 млн грн з «Лісів України» за незаконну вирубку
16:02
У Виноградові охоронець врятував ринок від масштабної пожежі Фото новина
15:07
На Мукачівщині під час руху загорівся легковик Фото новина
14:04
Двоє мукачівців представлять Україну на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби U23 Фото новина
13:12
На Берегівщині 42-річний чоловік вбив подружжя пенсіонерів Фото новина
12:15
Родини полеглих закарпатських Героїв пройшли черговий сеанс іпотерапії Фото новина
11:02
На Закарпатті засудили 20-річного боксера, який систематично бив свою дружину
10:02
/ 1
Посадовця Ужгородської міськради та підрядника обвинувачують у заволодінні 1,7 млн грн бюджетних коштів
09:02
Гірські штурмовики 128-ї бригади піднялися на Говерлу Фото новина
18:29
/ 3
У Мукачеві зустріли родини переселенців із Дніпропетровщини Фото новина
17:10
/ 1
У Мукачеві попрощалися із захисником Максимом Власенком Фото новина
16:02
/ 2
Підрядник з Ужгородщини підозрюється у розкраданні понад 1,6 млн грн на ремонті дороги Фото новина
» Всі новини