На Хустщині за службову недбалість судитимуть підприємицю, що здійснювала технагляд під час реконструкції школи

Прокурор Хустської окружної прокуратури затвердив і скерував до суду обвинувальний акт щодо місцевої підприємиці за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

На Хустщині за службову недбалість судитимуть підприємицю, що здійснювала технагляд під час реконструкції школи

За даними слідства, жінка здійснювала технічний нагляд при реконструкції початкової школи в одному з населених пунктів Хустщини. 

При цьому вона не перевірила виконання на об’єкті всіх робіт, зазначених у відповідних актах. Зокрема, там містилися неправдиві відомості щодо витрат на матеріали, які під час будівельних робіт не використовувалися, та робіт, які фактично виконані не були. Через неправомірні дії обвинуваченої підряднику безпідставно перерахували 250 тис. грн.

Обвинувальний акт скеровано до Хустського районного суду для подальшого розгляду. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Хустського райуправління поліції за процесуального керівництва Хустської окружної прокуратури, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області. 

 

07 жовтня 2022р.

Теги: технагляд, недбалість, реконструкція, школа

НОВИНИ: Кримінал

16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
» Всі новини