Держмитслужба готова до забезпечення роботи пункту пропуску "Тересва-Кимпулунг ла Тиса" на Закарпатті (ФОТО)

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Александру Віктором Мікулою, де обговорили питання транскордонного співробітництва України та Румунії, серед яких розбудова інфраструктури, підтримка вимушених переселенців, ЗСУ тощо.

Держмитслужба готова до забезпечення роботи пункту пропуску "Тересва-Кимпулунг ла Тиса" на Закарпатті (ФОТО)

Віктор Микита поінформував Александру Віктора Мікулу про те, що протягом двох останніх місяців Укрзалізниця відновила дві дільниці колії. Залізничники відбудували 19,3 км колії від Рахова до держкордону та 1,1 км від держкордону до Тересви, де знаходиться ще один пункт пропуску для залізничного сполучення «Тересва — Кимпулунг ла Тиса». Держмитслужба готова до встановлення відповідного обладнання та забезпечення роботи персоналу на ПП, повідомляють у Закарпатській ОВА.

«Нашою метою є відкриття нових залізничних пунктів пропуску. Однак зараз питання не просувається через очікування робіт на суміжній стороні. Тривають перемовини з Румунією щодо відновлення інфраструктури на дільницях "Кимпулунг-ла-Тиса — Сіге Камара" та держкордон — "Валя-Вишеулуй", які знаходяться на території сусідньої країни. Тільки тоді можна буде розпочинати наступний етап з облаштування пунктів пропуску», – зазначив очільник Закарпаття.

У зв’язку з цим керівництво області спільно з румунськими партнерами ініціювали активізацію роботи з питання відновлення залізничного шляху. Запланували зустріч на рівні профільних міністерств транспорту та інфраструктури, яка фіналізує підготовчі роботи румунською стороною і дозволить завершити проєкт.

«Ми усі розуміємо, що це не лише питання прикордонного руху, а й продовольчої безпеки. Адже Румунія серед інших – стратегічний партнер України щодо експорту сільськогосподарської продукції», – підкреслив Віктор Микита і подякував Надзвичайному і Повноважному Послу Румунії в Україні Александру Віктору Мікулі за постійну підтримку нашої країни й Закарпаття зокрема.

06 жовтня 2022р.

Теги: пункт пропуску, робота, забезпечення

НОВИНИ: Соціо

17:46
/ 3
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 1
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 2
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
/ 1
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 2
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
» Всі новини