За результатами дослідження 88% опитаних ВПО Закарпатської області готові починати працювати протягом двох тижнів, якщо знайдеться робота, що їх влаштує.
Обговорюючи результати, учасники презентації відмітили, що ситуація в регіоні динамічна та постійно змінюється, переміщені особи потребують перекваліфікації, оскільки не всіх досвід може бути адаптований до ринку праці в регіоні.
Станом на липень 2022 року, в Закарпатській області на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб перебуває 155,5 тис. осіб.
У Закарпатській області працевлаштування передусім відбувалося у переробній промисловості (27%) та торгівлі й ремонті (20%). Ще 9% безробітних знайшли роботу в галузі державного управління та оборони, 7% — в галузі освіти, по 6% — у сільському господарстві та охороні здоров’я.
Під час обговорення виникла ідея провести додатково круглий стіл, щоб спільно з роботодавцями та переміщеними особами проаналізувати проблеми, які виникають у регіоні щодо працевлаштування ВПО та знайти дієві рішення.
Дослідження було виконано в рамках проєкту ГО «Центр зайнятості Вільних людей» (ЦЗВЛ) «Розширення можливостей працевлаштування для ВПО (внутрішньо переміщені особи) у Закарпатській та Львівській областях».
Но, нєт 2022-09-29 / 23:28:18
Бо не голодні, а то люба би їх робота влаштувала.
Читач 2022-09-28 / 22:58:34
Фігня то всьо. Їм треба зарплату від 30 тисяч.