Влітку попит на туристичний відпочинок на Закарпатті знизився вполовину, порівняно з минулим роком (ВІДЕО)

Про таке "Суспільному" розповів туризмознавець, керівник туристично-інформаційного центру "Турінформ Закарпаття" Олександр Коваль.

Влітку попит на туристичний відпочинок на Закарпатті знизився вполовину, порівняно з минулим роком (ВІДЕО)

За його словами, у перші сто днів від початку війни заповнення готелів та садиб сягало 100 відсотків, але це були вимушені переселенці. З травня більша частина переселенців роз'їхалася та звільнила готелі. Наразі в готелях люди зупиняються на кілька днів.

"Люди зараз не їдуть у довгострокові поїздки. Це ситуативні вимушені переїзди. З іншого боку є певна транзитність, тобто люди їдуть далі, проїжджають через кордон, повертаються і ночують тут".

"Природа туриста, візитера змінилася — це не той відпочинок, який був раніше. Але ми говоримо бізнесу, аби вони позиціювали себе як Закарпаття — для відновлення сил", — каже туризмознавець. Також, за його словами, 20 відсотків бізнесу у сфері харчування припинили свою роботу, або зробили паузу, тому що виникла проблема з кадрами. "Люди виїхали звідси, і бізнес почав шукати нових працівників, також з-поміж вимушених переселенців", — розповів керівник туристично-інформаційного центру.

Тим часом, до Дня туризму в Ужгороді, серед інших заходів, в Закарпатському обласному краєзнавчому музеї імені Т. Легоцького обговорили проблеми та виклики, з якими нині стикається галузь та можливі шляхи їх вирішення

28 вересня 2022р.

Теги: туризм, попит

НОВИНИ: Соціо

17:23
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 1
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
18:15
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 9
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
/ 1
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 6
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
/ 1
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
» Всі новини