В Ужгороді завершують реконструкцію Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології (ФОТО)

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита разом із заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком оглянули хід робіт з реконструкції корпусу Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді.

В Ужгороді завершують реконструкцію Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології (ФОТО)

Попри складні умови та нестачу державного фінансування таки вдалося віднайти кошти на завершення проєкту в обласному бюджеті. 

Більшість операцій, які тут виконуються, — це високотехнологічні нейрохірургічні втручання найвищого рівня складності. У 2021 році було проліковано на 62% більше хворих, ніж у 2019-у. До весни 2022 року у закладі щорічно оперували близько 300 пацієнтів з інших регіонів, оскільки втручання такої складності проводили лише в кількох нейрохірургічних клініках України. З березня 2022 року кількість звернень за медичною допомогою у Центрі зросла на 50%. 

У межах проєкту розширили наявну будівлю в три поверхи й збільшили загальну площу до 1 010 кв. м. На першому поверсі обладнали приміщення під магнітно-резонансний томограф, гамма-ніж та інше. На другому — приміщення під операційний блок, а на третьому встановили ангіограф. 

Водночас передбачили технічний блок, встановили ліфти, електропостачання та дизель-генератори, систему вентиляції, теплопостачання, пожежну сигналізацію тощо. Роботи тут завершені майже на 100%. 

Новий корпус та обладнання дадуть можливість лікувати бійців та проводити надскладні операції, котрі рятуватимуть життя. До того ж у цьому закладі тепер буде доступним лікування найгострішого періоду мозкового інсульту.

 

 

 

 

24 вересня 2022р.

Теги: реконстуркція, центр, нейрохірургія

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини